breaking news

Mutluluğa yelken açtılar

Mutluluğa yelken açtılar

31 Ocak 2014
CEMİYET

Hattat Holding Yonetim Kurulu Üyesi ve Enerji Yatırımları Başkan Yardımcısı İpek Hattat ile Hedef Makina Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Hayık Tarabya Otelinde gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile  dünya evine girdi.

Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Hattat ve Şükran Hattat’ın kızları, Hattat Holding Yonetim Kurulu Üyesi ve Enerji Yatırımları Başkan Yardımcısı  İpek Hattat Adanalı işadamı Ali Hayık ve Didar Hayık’ın  oğlu Hedef Makina  Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Hayık ile dün akşam Tarabya Otel’de nikah masasına oturdular.

300 seçkin konuğun katıldığı nikah töreninde genç çiftin nikah sahitliklerini TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, İrfan Gündüz ve Hüseyin Bayraktar birlikte üstlendiler.

3 yıl önce bir iş toplantısında tanışarak geçtiğimiz yıl aile arasında yapılan bir nişanla evlililiğe ilk adımlarını atan çift tüm konuklar ve şahitler huzurunda  evet dediler.

İpek Hattat gelinliliği Vakko özel tasarım olarak seçerken damat bey ise Giorgio Armani imzası taşıyordu. Balayını Maldivler’de geçirecek olan çift tüm dostları ile paylaştılar.

Dj Hayati’nin bibirinden guzel mixleri  ve gecenin ilerleyen saatlerinde genç sanatçı Barboros sahne alarak konuklara eğlenceli saatler yaşattı.

Gecenin sürprizi ise  başarılı Trompet ustası Merih Ermakastar’ın şovu oldu.

 

”AŞK ÇEŞMESİ” KANYON’DA
Minik Suna’ya görkemli doğum günü

  • Hit: 3.232