breaking news

Arda Kural artık sokakta yaşıyor!

9 Temmuz 2015 | Highlife
Arda Kural artık sokakta yaşıyor!
MAGAZİN
0

Bir zamanların ünlü oyuncusu şimdiler de ise şizofreni tedavisi gören Arda Kural artık sokakta yaşıyor.
Geçtiğimiz yıllarda oynadığı film ve dizilerle damgasını vuran ünlü oyuncu şimdiler de zor günler geçiriyor.Sağlık problemlerinin yanı sıra maddi sıkıntılarla da boğuşan Kural oturduğu evinden atıldı.
Hürriyet Gazetesi’nden Zelal Özalp’e konuşan Arda Kural: “Evim yok artık. O yüzden sevdiğim Büyükçekmece insanlarını yakından görebildiğim bu kafede yaşayacağım. Sadece burada da değil, her yer benim evim. Şezlong dolu Büyükçekmece. Buralarda uyuyorum ama mutlu uyuyorum” dedi.

EV SAHİBİ “ÇIKIN” DEDİ
İddiaya göre evin giderlerini karşılayamaz hale gelen Kural’ın annesi Gülnur Kural, ev sahibinin isteği üzerine 10 gün önce tüm eşyalarını alıp abisinin yanına taşındı. Arda Kural ise annesinin ısrarlarına rağmen evden ayrılmak istemedi. Boş dairede kalmaya devam eden eski oyuncu, geceleri de bahçedeki hamakta uyumaya başladı. Ancak komşuları, garip davranışları nedeniyle Kural’dan rahatsız olunca polise şikayette bulundu. Arda Kural’ın boş evde kalan kıyafetleri, komşuları tarafından valizlere doldurulup apartmanın kapısına konuldu. Apartman sakinleri, Arda Kural’ın bahçedeki taşları para olarak gördüğünü ve garip davranışlarıyla çocukları korkuttuğunu öne sürdü.

ÖLMÜŞÜM, HABERİM YOK
Kural, hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri için ise “Ölmüşüm haberim yok. Ben hiç haber izlemiyorum. Hayattayım, mutluyum” diye konuştu.

 

 

DALKILIÇ, MERVE BOLUĞUR'U İSTEMEYE GİDİYOR
Bebek müjdesi

  • Hit: 1.831