breaking news

Hayko Cepkin turizmciliğe soyundu

20 Ağustos 2015 | Highlife
Hayko Cepkin turizmciliğe soyundu
MAGAZİN
0

İzmir’in Selçuk ilçesi Şirince mahallesindeki 9 dönümlük arazi üzerine, ünlü rock şarkıcısı Hayko Cepkin’in kurduğu yeni konaklama alanı Varil / Barrel Camping, 29 Ağustos Cumartesi günü yapılacak büyük açılışa hazırlanıyor.

Hayko Cepkin’in kurucusu olduğu ve hazırlıkları yaz sezonu boyunca devam eden Varil / Barrel Camping, yemyeşil bir doğanın içinde, dağların ortasında, hem huzuru hem de eğlenceyi barındıran konaklama yaşam alanı olarak hizmet verecek.
29 Ağustos Cumartesi günü DJ performansları ve sürprizler ile açılışı yapılacak olan Varil / Barrel Camping’de eğlenceli bir program hazırlandı. Büyük açılışta müzik, eğlence ve çeşitli aktiviteler ile unutulmaz bir hafta sonu yaşanacak.
Taş ev, özel odalar ve çadır/karavan alanı ile herkese istediği konaklama fırsatını sunan kampta dileyen havuz keyfi ve orman içi yapay sahilde plaj futbolu ve voleybolu oynayarak zaman geçirirken, dileyen misafirler de yemyeşil ağaçların içinde huzur dolu bir tatil yapacak.Misafirlere evcil hayvanları ile konaklama fırsatı sunan kamp alanı, çeşitli motivasyon toplantıları, motosiklet, yoga, pilates ve diğer spor gruplarının özel aktiviteleri için de uygun bir ortama sahip.
Varil / Barrel Camping, ilerleyen dönemlerde çeşitli akustik performanslara, konserlere ve festivallere de ev sahipliği yapacak.

Amine Gülşe ve Mesut Özil Londra'da buluştu
İşte İdo'nun sevgilisi

  • Hit: 431