breaking news

İstanbul’da ev arıyor

24 Ağustos 2015 | Highlife
İstanbul’da ev arıyor
MAGAZİN
0

Beşiktaşlı Dusko Tosic ve eşi Jelana Karleusa İstanbul’daki yeni evlerini bulmak için geziyor. Beşiktaş’ın Gençlerbirliği’nden transfer ettiği futbolcu Dusko Tosic ev arıyor. Uzun süredir otelde kalan yıldız futbolcu yeni evi için İstanbul’u tırım tırım geziyor. Tosic’e geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen şarkıcı eşi Jelena Karleusa da eşlik ediyor.
Ünlü çiftin başta Maçka Rezidans olmak üzere, Beykoz’daki Acarkent ve Bahçeköy’deki Saklı Koru Villaları’ndan ev baktığı öğrenildi. Sırp futbolcu tercihi ise eşi Jelena Karleusa’ya bıraktı.
Öte yandan çift, Maçka Rezidans’a taşınırsa Sneijder-Yolanthe, Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer ve Caner-Asena Erkin çiftlerine komşu olacak.
Tosic çifti şimdilik Kozyatağı’ndaki Marriott otelde konaklıyor. Jelena son olarak Sırbistan’ın önemli moda dergilerinden Story’nin Eylül sayısı için Dubai’de ‘Çöl prensesi’ konseptiyle objektif karşısına geçip çarpıcı pozlar verdi. 6 yaşındaki Jelena Karleusa, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla biliniyor. Ünlü şarkıcının Instagram’da 650 bin takipçisi var. 2008 yılında evlenen çiftin iki kızı bulunuyor.

Plajı salladı
Cemre Kemer'den müjde

  • Hit: 408