breaking news

Kenan Doğulu annesini sildi

19 Ağustos 2015 | Highlife
Kenan Doğulu annesini sildi
MAGAZİN
0

Kenan Doğulu, annesi Serpil Hanım’ı Beren Saat ile yaşadığı gerginlikten sonra sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Beren Saat ile kayınvalidesi Serpil Doğulu arasındaki gerginlik zirveye çıktı. İlk olarak eltisi Ece Doğulu ile gerginlik yaşayan güzel oyuncunun arası daha sonra da kayınvalidesiyle bozuldu.

Dedikodulara göre Serpil Doğulu, Beren Saat’in Instagram’da yaptığı siyasi yorumlardan endişe duyunca gelinini uyarmış ve tatsızlık bu olaydan sonra iyice büyümüştü.
Geçtiğimiz haftalarda eşi Kenan Doğulu ile birlikte ABD’nin yolunu tutan güzel oyuncu, Doğulu Ailesi’ne olan tavrını bu kez de sosyal medyadan ortaya koydu. Beren Saat, daha önce takip ettiği kayınvalidesi Serpil Doğulu ve eltisi Ece Doğulu’yu Instagram’da takip etmeyi bıraktı.
Ancak işin ilginç yanı Kenan Doğulu’nun da annesini Instagram’da takip etmeyi bırakmasıydı. Ünlü popçunun, ağabeyi Ozan Doğulu, yengesi Ece Doğulu ve kardeşi Canan Doğulu’nun aksine anne Serpil Hanım’ı takip etmemesi şaşırttı.
Dedikodulara göre Beren Saat ile Serpil Doğulu arasındaki gerginlik, anne ile oğulun da arasını açtı.

Kenan Doğulu’nun İstanbul’daki son konserinde de Serpil Hanım, oğlunu en ön sıradan gelini Ece Doğulu ile izlemiş; Beren Saat ise onlara eşlik etmemişti.

Fahriye Evcen şaşırtıcı itirafta bulundu
Jennifer Aniston ve Justin Theroux çifti gecesi 36 Bin Liralık balayındalar

  • Hit: 643