breaking news

Milyarder sevgili

14 Ağustos 2015 | Highlife
Milyarder sevgili
MAGAZİN
0

Aktör eşi Orlando Bloom’dan ayrıldıktan sonra adı Avustralyalı işadamı James Packer ile anılan top model Miranda Kerr, sonunda genç sevgilisiyle ortaya çıktı. Dünyanın en çok kazanan modellerinden biri olan 32 yaşındaki bir çocuk annesi Miranda Kerr ile Snapchat’in ortak kurucusu olan sevgilisi Evan Spiegel, Los Angeles Havaalanı’nda objektiflere takıldı. Çift, uçak biletleriyle ilgili işlemler yapılırken ellerini bir an olsun birbirlerinden ayırmadı.
25 yaşındaki Evan Spiegel ile Miranda Kerr’in birbirlerinin gözünün içine baktığı da dikkatlerden kaçmadı. Bugüne kadar ilişkilerini pek göz önüne çıkarmayan ikilinin, bu kez paparazziler karşısındaki rahat tavırları da dikkat çekti.
Miranda Kerr’in yeni sevgilisi Evan Spiegel, Forbes Dergisi tarafından en genç milyarderler listesinde gösterilmişti. 1990 yılında avukat bir çiftin oğlu olarak California’da dünyaya gelen Evan Spiegel, yüksek öğrenim için bir süre Stanford üniversitesi’ne devam etti. Ancak sonra akıllı telefonlarda kullanılan Snapchat uygulamasına odaklanmak için okulu mezun olmasına az bir süre kala bıraktı. Ortakları Robert Murphy ve Reggie Brown ile birlikte kurdukları Snapchat’in CEO’su olan Spiegel dünyanın en zengin genç işadamlarından biri olarak da anılıyor.

Demet Akalın'dan Alişan'a ağır sözler
Kıvanç Tatlıtuğ'un tatil masrafı dudak uçuklattı

  • Hit: 488