breaking news

Ankaralı Namık 7. Kattan Atlayıp İntihar Etti

19 Ekim 2015 | Highlife Magazin
Ankaralı Namık 7. Kattan Atlayıp İntihar Etti
MAGAZİN
0

Ankaralı Namıkl ismiyle bilinen sanatçı Namık Uğurlu, Keçiören ilçesi Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C bloğun 7. katından düşerek hayatını kaybetti.

Namık Uğurlu’nun ölüm sebebei eşinin ifadesinden ortaya çıktı. Uğurlui yakınlarıyla bir süre yürüyüş yaptıktan sonra eve gelmiş ve eşine “Ben iyi değilim” dedikten sonra oturduğu balkondan aşağı atlamış.

İddiaya göre, Uğurlu, olaydan 20 dakika  önce evinin yakınlarında ailesiyle yürüyüş yaptıktan sonra eve geldi. Balkona çıkan Uğurlu, eşine kendisini iyi hissetmediğini söyledi. Bu sırada eşi çocukları uyutmak için odaya geçti.

Balkonda yalnız kalan Uğurlu, henüz bilinmeyen bir nedenle binanın 7. katından aşağıya düştü. Düşme sırasında çıkan sesleri duyan bina sakinleri Uğurlu’nun bahçe zemininde hareketsiz bedenini gördü.

Durumu sağlık ve polis ekiplerine bildiren vatandaşlar, sağlık ekipleri gelene kadar Uğurlu’ya ilk müdahaleyi yaptı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları ilk müdahalenin ardından şarkıcı Uğurlu’yu ambulansla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Uğurlu, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Selen Soyder ilkokul arkadaşının filminde oynayacak
Angelina ve ailesi kapak oldu

  • Hit: 5.952