breaking news

Burcu Esmersoy: ‘Ayakkabılarımı satsam sülaleme yeter’

13 Ekim 2015 | Highlife Magazin
Burcu Esmersoy: ‘Ayakkabılarımı satsam sülaleme yeter’
MAGAZİN
0

Bu yıl 6. düzenlenen Forum Fashion week kapsamında Denizli Forum Çamlık AVM’de Burcu Esmersoy ve Yasemin Şefik Denizli’li hayranlarının sorularını yanıtladı. Moda ,Müzik ve Sinema’dan bir çok konuyu ele alan ikili sorulara  cevap verdi.

Yasemin Şefik’in Dizi projesinde yer almak isteyip istememesine Burcu Esmersoy “ Yapımcıya sesleniyorum Kösem Sultan’da oynarım duysunlar sesimi” dedi. Beğendiği oyuncular kim ve kiminle sinema filminde rol almak istersiniz sorusuna Esmersoy “ Murat Boz’la yan yanayken çok iyi bir enerjimiz var. Murat Boz’la bir sinema filminde yer alabilirim. Ayrıca oyuncu olarak Kerem Bursin’i beğeniyorum Allah sahibine bağışlasın” diye konuştu.

Yasemin Şefik’in Türkiye’de topuklu ayakkıbıyı en çok yakıştırdığı kadın olarak Burcu Esmersoyu söylemesi ve kaç çift ayakkabısının olduğunu sorması üzerine Esmersoy “ ayakkabıları çok seviyorum. Kaç çift olduğu sorusuna cevap veremem ama ileride satmak istesem sülaleme yeter” dedi.

Esmersoy ayrıca bugüne kadar rededildiniz mi sorusuna “ Genç kızlık dönemimde bir arkadaşıma aşıktımve ona mektup yazdım. Ancak kendisi mektubuma bile cevap vermedi. Heralde şimdi kafasını duvarlara vuruyordur” demesi Forum Çamlık Avm’ye gelen yüzlerce hayranını güldürdü.

Keremcem sürpriz aşk sorusuna yanıt verdi
Kafaları karıştırdı

  • Hit: 198