breaking news

2015 Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde kim ne giydi?

23 Kasım 2015 | Highlife Magazin
2015 Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde kim ne giydi?
MAGAZİN
0

Sunuculuğunu Jennifer Lopez’in üstlendiği Amerikan Müzik Ödülleri gecesine, Jennifer Lopez’in sahne kostümü damgasını vurdu. Peki kimler ne giydi?

46 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dün gece Los Angeles’ta gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreninin en konuşulan isimlerinden biri oldu. Sahne dışında soluk mavi ve bol dekolteli bir elbise tercih eden J Lo’nun kostümü pek beğenilmedi.

Gecenin açılışını yapan J Lo, Amerikan Müzik Ödülleri tarihine geçecek kadar sağlam bir performansla izleyicisini selamladı. Lopez’in vücudunu tamamen saran etnik detaylarla bezeli tulumu gecenin en konuşulan parçalarından biri oldu. Taze Victoria’s Secret meleği Gigi Hadid, beyaz iki parçalı kostümü ve kısa saçlarıyla seksi ve sevimli gözükmeyi başarmıştı.

Kendall ve Kylie Jenner’ın siyah kostümleri fazla gösterişliydi. Özellikle sandaletten taşan parmaklar, ikilinin vermek istedikleri görüntüye tam bir tezattı!Son albümü ‘Purpose’ ile Billboard 200 listesinin 1 numarasında olan Justin Bieber’in Nirvana tişörtü çok ilgi çekiciydi. Selena Gomez ise bordo renk düz ve ışıltılı, sade bir elbiseyle gelmeyi tercih etti.

Hayranları Gomez’in göz makyajına bayıldı. Kırmızı halının en tuhaf kostümlerinden biri 23 yaşındaki ABD’li şarkıcı zLaLa’ya aitti.

Genç şarkıcı, kırmızı halıya Cadılar Bayramı’na gider gibi ahtapot olarak gelmişti!5 kişilik dev kadrodan 4’e düşen One Direction ekibi, geceye takım elbiseyle gelirken, grubun Harry Styles’ın seçimi Süheyl Uygur’un cafcaflı takım elbiselerini hatırlattı!

 

Oyuncu Yıldız Asyalı, Emre Vatansever'le Evlendi
Yapımcılar Hande’yi istemediler

  • Hit: 1.992