breaking news

Beren Saat’e eleştiri yağdı

25 Aralık 2015 | Highlife Magazin
Beren Saat’e eleştiri yağdı
MAGAZİN
0

’Muhteşem Yüzyıl Kösem’ 7. bölümde Beren Saat diziye bomba gibi girdi. Girdiği ilk sahnede isyanı bastırarak tahtı koruyan Kösem Sultan, isyanda vurulmasına rağmen boynundaki Cevşen-i Kebir sayesinde ölümden döndü. Bu olaydan çok etkilenen Kösem, müslüman olmaya karar verdi. Sultan Ahmed’i çiçek hastalığına da deva olan Kösem Sultan’ın Sultan Ahmed ile öpüşmesi ise reytingleri beklentilerin altında kalan dizinin 7. bölümüne damga vurdu.
OYUNCULUĞU FARKLI YORUMLARA NEDEN OLDU

Yeni rolüyle dün ilk kez seyirci karşısına çıkan Beren Saat’in performansı tartışma konusu oldu. Çok sayıda izleyici Beren Saat’in performansını beğenirken, bazı izleyiciler de ünlü ismin oyunculuğunu eleştirdi.

İşte Beren Saat’in oyunculuğuyla ilgili Twitter’da yapılan yorumlardan bazıları:

– Beren Saat’i hiç sevmedim. Yani sarışın bi loz 10 dakikada mı değişti… 5 yıl falan geçseydi madem diğer kiz daha iyidi yani

– Beren ise diziye pat diye girdi ama hiç de eğreti durmamış. Ekin ile de olmuşlar, bakışlar falan. Kısaca klasik Beren Saat.

– Evlilik yaramadi galiba, paslanmis miyiz biraz?

– Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam harika bir bölümdü. Beren Saat harikasin.. İyiki geldin.

– Beren Saat’e çok yük bindirdiler reyting açısından. Eğer yarın sonuçlar iyi gelmezse kalemi olan yazar artık ‘Beren kurtaramadı’ vs diye…-

– Kösem Sultan dizisi beklentilerimin tamamen altıda. İnşallah Beren Saat kendini bu diziyle bitirmez.

Bengü'nün yılbaşı sürprizi
Ali Ağaoğlu 30 Milyon Dolara Ada Satın Aldı

  • Hit: 311