breaking news

Dijital operasyon geçirdi

18 Aralık 2015 | Highlife Magazin
Dijital operasyon geçirdi
MAGAZİN
0

Oyuncu Neslihan Atagül, ekranda güzel görünmek için dijital operasyon geçirdi. Atagül, soğuk ışık uygulamasıyla da pürüzsüz bir cilde kavuştu. Oynadığı dizinin ilk bölümlerinde gözaltı halkaları sosyal medyada bile konuşulan Neslihan Atagül’ün, son bölümlerdeki pürüzsüz cildinin sırrı ortaya çıktı.

23 yaşındaki oyuncunun gözaltı halkalarından ve ekrandaki görüntüsünden rahatsız olduğu için, daha önce Nurgül Yeşilçay’ın dizide uyguladığı gibi kendi sahne çekimlerine dijital operasyon yaptırdığı öğrenildi.

Hollywood filmlerinde ünlü yıldızlara uygulanan photoshop’un sinema versiyonu olarak bilinen ‘dijital operasyon’, cildi tamamen istenildiği gibi gösterebiliyor.

Bunun yanı sıra yönetmenin Neslihan’ın sahnelerinde özel bir ışık sistemi kurdurduğu belirtildi. Atagül’ün çekimlerinde yüzüne alttan ve yandan soğuk ışık tutularak, cildinin olduğundan daha canlı görünmesi sağlanıyor. Son dönemin parlayan yıldızı Neslihan Atagül, ‘dijital operasyon’ sayesinde ekranda daha güzel göründüğüne inanıyor.

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu basket maçında
Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak evleniyor

  • Hit: 218