breaking news

Kenan İmirzalıoğlu Hollywood Yolcusu

21 Aralık 2015 | Highlife Magazin
Kenan İmirzalıoğlu Hollywood Yolcusu
MAGAZİN
0
Aşklarıyla geride bırakmaya hazırlandığımız 2015’e damga vuran Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016’nın ilk haftalarında ABD’ye gidecek.

Herkes ikilinin buraya tatil ve stres atmak için gideceğini düşünürken işin aslı farklı çıktı. Hedefinde her zaman bir Hollywood filminde oynamak olan Kenan İmirzalıoğlu, başarılı yapımcı Kerem Çatay aracılığıyla bu hayaline ulaşmak üzere. Geçtiğimiz ay Emmy Ödül Töreni için ABD’ye giden Çatay, dedikodulara göre burada dünyaca ünlü 2 yapımcıyla Kenan İmirzalıoğlu hakkında görüştü. Yakışıklı oyuncuyu çok beğenen ABD’li yapımcılar, İmirzalıoğlu ile yüz yüzü görüşme yapmak istedi.

HAYALE ADIM ADIM

Sevgilisi Sinem Kobal’ı da alıp New York’a gidecek olan ünlü oyuncu, görüşmeler olumlu geçerse Hollywood’a adım atacak. Bu arada Kenan İmirzalıoğlu’nun kendisine gelen hiçbir dizi ve film teklifini de şimdilik bu sebepten ötürü kabul etmediği öğrenildi.

ABD SEVGİSİ BAŞKA

Sinem Kobal, bir röportajında ABD’yi çok sevdiğini ve her gittiğinde farklı bir şeyler öğrendiğini söylemişti.

Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun önümüzdeki sene içerisinde nikah masasına oturacağına kesin gözüyle bakılıyor. Aynı evde yaşayan çift, birbirlerini aileleriyle de tanıştırarak ilişkinin ciddiyetini gözler önüne sermişti.

Sıla imaj değiştirdi
'İşte Benim Stilim' Ünlüler Bomba Gibi Geliyor

  • Hit: 262