breaking news

İFTARLIK GAZOZ’UN GALASINDA GÖZYAŞLARI SEL OLDU

28 Ocak 2016 | Highlife Magazin
İFTARLIK GAZOZ’UN GALASINDA  GÖZYAŞLARI SEL OLDU
FİLM-DİZİ
0

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar’ın paylaştığı İFTARLIK GAZOZ filminin galası 27 Ocak’ta Kanyon’da görkemli bir davetle yapıldı. Bu özel gecede düzenlenen kokteyl, renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olurken filmin gösterimi sırasında izleyenler hem kahkahalarına hem gözyaşlarına hakim olamadı.

Ustayla çırağı arasındaki ilişkiyi merkeze alarak sıcak, samimi ve çarpıcı bir öykü anlatan İFTARLIK GAZOZ, vizyon için saatleri sayarken Kanyon Cinemaximum’da yapılan galaya birbirinden değerli isimler katıldı. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Osman Sınav, Azra Akın, İlyas İlbey- Yasemin Yalçın çifti, Zafer Algöz, Ozan Güven, Mert Fırat, Hatice Aslan, Filiz Ahmet, Ömer Faruk Sorak, Abdullah Oğuz, Esra İnal, Mahir İpek, Kaan Çakır, Mustafa Alabora, Çetin Altay, Bahtiyar Engin, Yosi Mizrahi, Ayşe Özyılmazer, İskender Pala, Kerimcan Kamal, Jeffi ve Yasemin Kamhi, Nazlı Ilıcak, Erdil Yaşaroğlu-Begüm Kütük, Hande Erçel, Şevval Sam-Leman Sam, Nejat Yavaşoğulları, Yonca Evcimik Ahmet Nazif Zorlu, Mehmet Sezgin, Gonca Vuslateri, GS Kulübü Eski Başkanı Duygun Yarsuvat, Jeffi Medina bu isimler arasındaydı.

Film gösterimi ardından Yönetmen Yüksel Aksu ve Cem Yılmaz dahil oyuncuların sahneye çıkmasıyla birlikte tüm salon gözyaşları içinde ekibi dakikalarca ayakta alkışladı, filmle ilgili düşüncelerini paylaştı. Çıkıştaki ortak düşünce ise; bu kadar duygusal bir filmin bu kadar çok güldürüp aynı zamanda insanın içine işleyen etkileyici hikayesiyle bir de bu kadar çok gözyaşı döktürmesini çok özel bulduklarını söylediler.

Muzaffer Yıldırım, Elif Dağdeviren ve Yüksel Aksu’nun ortak yapımcılığında çekilen İFTARLIK GAZOZ 29 OCAK CUMA GÜNÜ VİZYONA GİRİYOR.

 

Her Şey Aşktan filminin oyunculu özel gösterimi Bursa'da
’DEDEMİN FİŞİ’ İZMİT’TE HAYRANLARINI GÜLDÜRDÜ

  • Hit: 523