breaking news

Mutluluğa ‘evet’ dediler

25 Ocak 2016 | Highlife Magazin
Mutluluğa ‘evet’ dediler
CEMİYET
0

Süreyya Yalçın ve Ozan Baran, Esma Sultan Yalısı’nda yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünle evlendi.Cemiyet yaşamının renkli isimlerinden Süreyya Yalçın ve nişanlısı
Antakyalı işadamı Ozan Baran, önceki gece Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğün töreniyle dünyaevine girdi. İş, sanat ve magazin dünyasından yaklaşık 300 davetlinin katıldığı düğünde renkli görüntüler oluştu. Önce kokteyle katılan misafirler, ardından üst kattaki oturma düzenine geçti. Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çiftinin nikah şahitleri ise Deniz Ketenci, Orhan Gencebay, Kenan Erçetingöz, Sinem Yıldırım, Duygu Yüce, Tufan Bağcı, Pınar Bakır, Kemal Başbuğ, Aldo Elek ve Mehmet Beyazıt oldu. Baran çiftinin evlenme cüzdanını sanatçı Orhan Gencebay, Süreyya
Yalçın’a davetlilerin alkışları arasında teslim etti. Yalçın, düğünde modacı Ertan Kayıtkent imzalı gelinliğiyle göz kamaştırdı. Yaklaşık 20 günde tek provayla hazırlanan ve 100 metrelik Fransız küpüründen yapılan gelinliğin duvağı da 10 metrelik Swarovski taşlı pırıltılardan oluştu.

Geceye katılan ünlüler arasında Serdar Ortaç-Chloe Loughnan Ortaç, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Hande Yener, Oya Aydoğan, Zeynep Mansur, Birol Tokat, Ferman Toprak, Pelin Batu, Kenan-Gül Erçetingöz, Emel Yıldırım, Ivana Sert ve Hakan Akkaya da yer aldı.

Bu gecenin tüm organizasyonunu ise EventAsist Bodrum firması üstlendi. Düğün için Hollanda’daki çiçek seralarından özel olarak getirilen canlı çiçekler salonu süsledi.  Yaklaşık 1000 dal beyaz orkide, bir o kadar beyaz ve somon rengi gül, lisyantus, şebboy ve ortanca geceye renk kattı. Kokteyl salonu, merdivenler ve düğünün gerçekleştiği üst kat da dahil olmak üzere yaklaşık 900 metrelik alan beyaz halıyla kaplandı. Düğünde kullanılan ve ince işçilik gerektiren peçetelik, çiftin isimlerinin baş harflerinden oluşan S ve O şeklindeki beyaz lake masalar, nikah şekerleri, kuş tüyünden yapılan dev beyaz kuğu heykelleri gibi tüm detayların tamamen el yapımı olduğu öğrenildi. Davetlilerin alkışlarıyla düğün pastasını kesen çift, daha sonra düzenlenen ‘after party’de dostlarıyla birlikte eğlendi.

 

Anneler ve çocukları
SÜREYYA YALÇIN'IN DİLLERE DESTAN KINA GECESİ

  • Hit: 792