breaking news

PARAMPARÇA’DA DİLARA BEBEĞİNİ DOĞURACAK MI?

22 Ocak 2016 | Highlife Magazin
PARAMPARÇA’DA DİLARA BEBEĞİNİ DOĞURACAK MI?
FİLM-DİZİ
0

DİLARA BEBEĞİNİ DOĞURACAK MI?

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Paramparça’, 25 Ocak Pazartesi akşamı izleyiciyi 50. bölümüyle, saat 20.00’de Star’da.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait‘Paramparça’nın 50. bölümünde soluksuz izlenecek gelişmeler oluyor.

DİLARA’NIN ZOR KARARI

Harun’dan hamile kalan Dilara bebeği aldırmak için Cihan’la birlikte Londra’ya gider. Dilara bebeğini doğrurup doğurmamak arasında zor bir kararın eşiğine gelir. Ya şimdi bebeğini aldıracak ya da yeniden anne olacaktır…

“KEŞKE SENİ KAYBETMESEYDİM”

Dilara’yı zor gününde yalnız bırakmayan Cihan, Dilara’nın “Keşke seni kaybetmeseydim” itirafıyla sarsılır. Harun tarafından kandırıldığını düşünen Dilara, Cihan’a yaklaşırken, Cihan, Gülseren ile evlenmek için nikah tarihi alır.

HARUN’UN CİHAN’I YOK ETME PLANI

Dilara’yı kaybettiğini bir türlü kabullenemeyen Harun, Dilara’nın “Kocama geri dönüyorum” sözleriyle beyninden vurulur. Harun, Dilara ile aralarındaki tek engel olarak gördüğü, Cihan’ı hayatlarından sonsuza dek çıkarmaya kararlıdır!

Set arkadaşlığı sona erdi
'BİZANS OYUNLARI’NIN İZMİR GALASI YAPILDI

  • Hit: 440