breaking news

Her Şey Aşktan filminin özel gösterimi Bursa’da yapıldı

1 Şubat 2016 | Highlife Magazin
Her Şey Aşktan filminin  özel gösterimi Bursa’da yapıldı
FİLM-DİZİ
0

Vizyona giren filmlerin özel gösterimlerle bir bir konuk olduğu Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları bu kez merakla beklenen film ‘Her Şey Aşktan’ın oyuncularını ağırladı.

30 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleşen özel gösterime filmin başrol oyuncuları Mithatcan Özer, Hande Doğandemir ve konuk oyuncu Özcan Deniz katıldı. İki salonda birden seyirciyle buluşan filme seyircinin ilgisi yoğun oldu. Film öncesi seyircilerle bir araya gelen oyuncular bol bol fotoğraf çektirdiler. Salonları tek tek gezen Doğandemir, Özer ve Deniz her salonda film hakkında bilgi vererek selfie çektirdiler. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Her Şey Aşktan ekibi karşılaştıkları ilgiden memnun olduklarını ifade ettiler. ‘Bu fim için özveriyle çalıştık’diyen Hande Doğandemir’e Bursalı hayranlarının ilgisi yoğun oldu. Mithatcan Özer ise filmin kendisi için inanılmaz bir deneyim olduğunu ifade etti. Özcan Deniz, ‘Bursa bizim için uğurlu şehirdir. Anadolu turumuza buradan başlamaktan mutluyuz’ diye konuştu.

Avşar Film ve DNZ Film-Özcan Deniz tarafından ortaklaşa çekilen filmin yönetmen koltuğunda ise Andaç Haznedaroğlu var.

Filmin konusu şöyle:

Pelin hayatının aşkı İlker tarafından evlilik hazırlığındayken aldatılır. Bir anda Pelin’in dünyası başına yıkılır. Pelin’e yaşadığı hayal kırıklıkları ve intikam dolu serüveninde, yakışıklı bir rock davulcusu olan Burak eşlik edecektir ve hayatını değiştirecektir.

 

BURAK DEMİR ‘GECENİN KRALİÇESİ’NDE
İFTARLIK GAZOZ EKİBİ ANADOLU YAKASI'NDA İLK KEZ İZLEYİCİYLE BULUŞTU

  • Hit: 390