breaking news

Işıl Reçber’in Mücevher Koleksiyonu Hayran Bıraktı

22 Şubat 2016 | Highlife Magazin
Işıl Reçber’in  Mücevher Koleksiyonu Hayran Bıraktı
CEMİYET
0

Işıl Reçber’in büyük merakla beklenen DuruDiamond için tasarladığı mücevher koleksiyonu şık  bir davet ile moda tutkunlarının beğenisine İstanbul’un en seçkin  rezidanslarından Park Residence Cadde’de sunuldu.

Stiliyle her zaman fark yaratan Işıl Reçber’in Duru Diamond için özel tasarladığı mücevher koleksiyonu özel bir davet ile tanıtıldı. Büyüleyici  Işıl Reçber by Duru Diamond koleksiyonunda, altın üzerine pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir  taşların kullanılarak yapıldığı tasarımlar göz kamaştırdı.Zengin tarihi ve sosyo kültürel mozaiği, eşsiz doğası, manzaraları ve marinalarıyla, İstanbul’un enerjisi en yüksek merkezi Bağdat Cadde’sinde konumlanan Park Residences Cadde’de yapılan davete cemiyet dünyası büyük ilgi gösterdi.

Işıl Reçber’in şık ve stil sahibi şehir kadınını hayal ederek  tasarladığı koleksiyonunun hem gündüz , hem de gece kolaylıkla kullanılabilir olması önem taşıyor. ‘’Stili ile de “fark yaratan kadın” olmak her zaman en güzeli’’ diyen Işıl Reçber, davete katılan konukları ile koleksiyonu hakkındaki bilgileri de paylaştı.

İstanbul’un en değerli merkezinde bir yaşam ayrıcalığı, Park Residences Cadde:

Park Residences Cadde; Bağdat Caddesi’nde Göztepe‘de, İstanbul Boğazı, eşsiz tarihi yarımada, nefes kesici Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, ayrıcalıklı hizmetler sunan hemen taşınacağınız seçkin bir adres olarak yaşamın merkezinde yer alıyor. Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, nefes kesici İstanbul manzarasına hakim 44 katlı dört  tasarım binadan oluşuyor. 102 m2 ile 690 m2 arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden özenle tasarlanmış rezidanslar bulunuyor.

Park Residances Cadde, gerek konumu,  gerekse  tasarım, stil ve lüksün mükemmel uyumu ile  dikkat çekiyor…

Keyifli konumun haricinde keyfin lüks ile buluştuğu Park Residences Cadde’de ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek concierge hizmetleri sunuluyor. Bunlar arasında otel, uçak, restoran, konser bileti rezervasyonları, limuzin, tekne gibi araç ulaşım ve transferler hizmetleri, vale parking, oda temizliği, kahvaltı servisi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, saatli aşçı ve garson, evcil hayvan bakımı, ev içi teknik bakım ve onarım desteği, IT destek, parti-davet organizasyon ve Business Center bulunuyor. Ayrıca özel güvenlik hizmeti de sunuluyor.

 

HASVAK Türk Müziği Korosu Sahnede
GOYA’da A La Şeyla Rüzgarı Esti

  • Hit: 851