breaking news

MERVE ÖZBEY, EDİRNE’DE KONSER VERECEK

25 Şubat 2016 | Highlife Magazin
MERVE ÖZBEY, EDİRNE’DE KONSER VERECEK
KONSER
0

Popüler müziğin yükselen ismi Merve Özbey, Edirne’de hayranlarıyla buluşacak. Özbey, konserini sosyal medyadan paylaştığı video ile duyurdu.
“Vurur Yüze İfadesi” şarkısıyla müzik piyasasını altüst eden Özbey, şarkısını sosyal medyada herkesin kullandığı kelime yapmayı da başardı. Hatta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayıyken resmi olmayan seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından twitter hesabından ‘Vurur yüze ifadesi yeniden tek başına iktidarız bir tanesi’ diyerek bir video paylaşmıştı.
Fırsat buldukça Edirnelilerle buluşan Özbey, 27 Şubat Cumartesi gecesi sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Özbey, sosyal medya üzerinden paylaştığı video ile Edirne’de konser vereceğini duyurdu.
Organizasyonu düzenleyen Uğur Balkan, Özbey’in Edirne’ye daha 2 kez geldiğini belirterek, “Edirne’ye 8 yıldır sevilen sanatçıları getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Bu şehrin insanları sevilen ve beğenilen sanatçılara layık. Herkesi konsere bekliyorum” dedi.
Özbey’in cumartesi günü kente erken gelip tarihi yerleri gezeceği ve tarihi tava ciğeri yiyeceği de belirtildi.

NECO, SEVENLERİYLE ÖZLEM GİDERDİ
PİNHANİ NİLÜFERLİLERİ COŞTURDU

  • Hit: 283