breaking news

“SEÇİMLERİME AŞIK OLDUM”

16 Şubat 2016 | Highlife Magazin
“SEÇİMLERİME AŞIK OLDUM”
MAGAZİN
0

Ünlü girişimci Leyla Alaton çok özel röportajı ve MAG Dergisine özel gerçekleştirdiği kapak çekimi ile MAG Şubat sayısında. Seçimlerine aşık olduğunu belirten Alaton kendisi ve kariyeri ile ilgili merak edilenleri yanıtlıyor.

Aileden gelen bir sivil toplum ruhunun olduğunu vurgulayan Alaton projeleri, çalışma hayatı ve kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için yanıtladı. İsimlerin insanların hayatlarındaki önemini vurgulayan başarılı girişimci Leyla Alaton, “Hiçbir Leyla beni utandırmadı ben de onları utandırmayacağım” diyor.

Cemiyet hayatının örnek çiftleri Ece- Lemi Gülman, Serap-Volkan Sarı, Esra-Vedat İnceefe, Sibel- Ferruh Karakaşlı, Sinem-Şehvar Nefesoğlu, Derya- Alican Türkoğlu, Didem- Vedat Baylan ve Aylin- Cazım Özal Sevgililer Günü röportajları ile romantik hikayelerini MAG okurları ile paylaşıyor.

Leyla Alaton’nun kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

 

Özge Özpirinçci’ nin yazdığı tweet sosyal medyada olay oldu
Elie Maalouf ve Nida Ateş’ten unutulmaz konser

  • Hit: 306