breaking news

Sömestr eğlencesi

1 Şubat 2016 | Highlife Magazin
Sömestr eğlencesi
MAGAZİN
0

Ünlü oyuncu Açelya Akkoyun ve yedi yaşındaki kızı Alya, sömestir coşkusunu Minopolis’te yaşadı.
Bakırköy Marmara Forum’da yer alan Minopolis Çocuklar Şehri, önceki gün oyuncu Açelya Akkoyun ve 7 yaşındaki kızı Alya’yı ağırladı. Minopolis’in sömestire özel birbirinden renkli etkinliklerine ve şovlarına katılmak için şehre gelen Açelya Akkoyun ve Alya, tam 4 saat boyunca eğlenceli anlar yaşadı.
Alya’nın en keyif aldığı istasyon itfaiye ve ‘süt evi’ oldu. İtfaiyeci olup yangın söndüren Alya, ‘süt evi’nde de süt sağdı ve meyveli süt yapmayı öğrendi. Daha önce de Minopolis’i ziyaret eden Alya, Minopolis’in yeni istasyonlarını ve sömestire özel Bubble Show’un muhteşem balon şovunu çok sevdiğini söyledi.

“ÇOCUKLAR HAYATI ÖĞRENİYOR”
Gerçek bir şehrin simule edildiği Minopolis’te 4-14 yaş grubu çocuklar, kendilerine uygun boyutlarda tasarlanmış meslek istasyonlarında rol oynama tekniği ile 32 meslek istasyonunda 100’den fazla mesleği tecrübe ediyor ve büyüklerin dünyasına bugünden hazırlanıyor. Bakırköy Marmara Forum’da yer alan Minopolis’te çocuklar meslek deneyiminin ötesinde sosyalleşerek kişisel beceriler de kazanıyor.

GÖKHAN TÜRKMEN: “SES YARIŞMALARINI CİDDİYE ALANLARIN PSİKOLOJİLERİ BOZULUYOR”
Anne ve babasının izinden gidiyor

  • Hit: 130