breaking news

Ünlü isimlerden eğitime tam destek

11 Şubat 2016 | Highlife Magazin
Ünlü isimlerden eğitime tam destek
MAGAZİN
0

Oriflame Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nünü kutladığı Mart Kataloğu’nu hayatı güzelleştirmeye katkıda bulunacak bir proje ile taçlandırıyor. Türkiye’nin kendi alanlarında başarılı 9 kadını Oriflame ile bir araya gelerek TEGV çocuklarına destek oluyor.

Oriflame Türkiye ile el ele vererek TEGV çocuklarına destek olmayı kabul eden başarılı kadınlar güzellik sırlarını Oriflame Mart Kataloğu’nda paylaşırken, TEGV çocuklarına da destek oldular.

Sanat, spor, edebiyat ve iş dünyasının başarılı kadınlarından Ayşe Kucuroğlu, Merve Özkaynak, Ayşe Tolga, Aydan Taş, Şebnem Burcuoğlu, İpek Soylu, Melis Ağazat, Zümrüt Arol Bekçe ve Duygu Yetiş bu özel projeye destek olarak güzellik sırları ile kadınlara ilham verirken, TEGV çocuklarının geleceğine ışık tutuyor.

Oriflame Türkiye, TEGV’in Adana ilinde yer alan Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi’nin tüm masraflarını bu başarılı kadınlar adına karşılıyor. Böylece Oriflame kendi desteklediği öğrenim birimine ek olarak TEGV’in bir öğretim birimine daha projede yer alan başarılı kadınlar adına destek oluyor.

Oriflame, “Hayalleri gerçeğe dönüştürmek” misyonu ile ülkemizdeki gelecek başarılı insanları yetiştirmeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyor.

Siz de Destek Olabilirsiniz!

Siz de TEGV çocuklarına destek olmak için Oriflame kataloglarındaki TEGV Çocuklarına Destek Ürünleri’nden satın alabilirsiniz. Kataloglardaki bu ürünlerin geliri TEGV’e bağışlanmaktadır.

Önce kariyer sonra çocuk
Kim Kardashian geri döndü

  • Hit: 386