breaking news

‘ANNEMİN YARASI’ BAŞROL OYUNCULARIYLA İZMİR’E GELİYOR

10 Mart 2016 | Highlife Magazin
‘ANNEMİN YARASI’ BAŞROL OYUNCULARIYLA İZMİR’E GELİYOR
FİLM-DİZİ
0

Yapımcılığını BKM filmin, yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın, başrollerini ünlü oyuncular ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası” filmi, başrol oyuncularıyla birlikte İzmir’e geliyor.

Sezonun merakla beklenen filminin gösterimi öncesinde, başrol oyuncuları sinemaseverlerle bir araya gelecek. 11 Mart’ta vizyona girecek film özel gösterim ile İzmirlilere unutulmaz bir gün yaşatacak. Dev Ajans organizasyonu ile Optimum Outlet AVM Cinemaximum sinemalarında yapılacak İzmir özel gösteriminde Annemin Yarası filmi çarpıcı anlatımı ve sıra dışı bir aile hikayesi ile izleyenleri çok farklı bir serüvene çıkartacak. İzmirli sinemaseverler oyuncuları film öncesi yakından görüp, oyuncularla birlikte izleme şansını yakalayacak.
Sıra dışı bir aile hikayesinin ele alındığı filmin İzmir özel gösterimi, 12 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek.

45 GÜNDE 60 FARKLI MEKANDA
200 kişilik teknik ekip ile çekimleri 45 günde tamamlanan filmin tamamı yurt dışında ve 60 mekanda çekildi. On sekiz yaşındaki Salih’in hayalindeki yuvayı bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan ve unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri Sırbistan’da tamamlandı.

DEV KADROYA DEV GALA
DİRİLİŞ ERTUĞRUL EKİBİNE ERZURUM’DA SEVGİ SELİ

  • Hit: 217