breaking news

KIŞ GÜNEŞİ’NDE NİSAN EFE’YE YARDIM EDİYOR

21 Mart 2016 | Highlife Magazin
KIŞ GÜNEŞİ’NDE NİSAN EFE’YE YARDIM EDİYOR
FİLM-DİZİ
0

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği ‘Kış Güneşi’ 22 Mart Salı günü, saat 20.00’de Show TV’de 5. bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

HER ŞEYİ HATIRLIYOR

Mazhar ve Leyla’yı öpüşürken gören Efe, geçmişine dair her şeyi hatırlar. Babası ve Mete’nin ölümünde Mazhar’ın parmağı olduğuna emindir. Öte yandan Kadim, peşindeki polislerden kaçarken yaralanır. Efe, Kadim’e yardım etmeye giderken Nisan onu yalnız bırakmaz ama Nisan’ın bir anlık dikkatsizliği başlarına çok daha büyük sorunlar açacaktır.

FATMA, EFE’NİN PEŞİNDE

Yakup’un adamları tarafından, karnındaki bebeğin alınması için zorla hastaneye götürülen Seda, Mete’deki değişikliklere anlam verememektedir.Mete ile Nisan’a hamileliğini açıklayan Seda, Mete olarak bildiği ikizi Efetarafından hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Efe’nin öldüğüne bir an bile inanmayan Fatma ise bu işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Fatma’nın tesadüfen bulduğu bir iz, onun haklı olduğunun kanıtıdır.

BETÜL ŞAHİN ‘KÖRDÜĞÜM’DE…
'ŞEYTAN TÜYÜ' BAŞROL OYUNCULARIYLA BİRLİKTE İZMİR'E GELİYOR

  • Hit: 3.401