breaking news

SETİN NEŞE KAYNAĞI OLDULAR!

17 Mart 2016 | Highlife Magazin
SETİN NEŞE KAYNAĞI OLDULAR!
MAGAZİN
0

Kısa bir süre önce ikiz bebeklerini dünyaya getiren güzel oyuncu Wilma EllesAlmanya’dan yakın takip. Sık sık Almanya da en büyük medya kuruluşlarda haber olan Wilma Elles’in hayatı yine belgesel oluyor. Alman kanalı Fox’ta yayınlanacak belgesel için ikiz bebekleriyle kamera karşına geçen Elles, eğlenceli anlar yaşadı.

Reyting rekortmeni Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle yıldızı parlayan ve Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine ulaşan Wilma Elles’in hayatı yine belgesel oluyor.

Güzel oyuncu, Alman kanalı Fox tarafından çekilen belgesel için ikiz bebekleriyle birlikte kamera karşısına geçti. CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşen çekimler sırasında bir hayli eğlenceli anlar yaşandı.

Gülücükleriyle etrafa neşe saçan ikizler, setin de neşe kaynağı oldu. Hayatının belgesel olmasının kendisini çok mutlu ettiğini belirten Willma Elles “Almanya’daki röportaj tekliflerini tabi ki kabul ediyorum çünkü Türkiye’deki en güzel mekanları ve tarihi yerleri Alman halkına da tanıtmayı görevim olarak görüyorum. Alman-Türk dostluğu zaten çok sıkı ama bu bağın daha da güçlenmesi için elimden gelene yapıyorum.”dedi

Veda pozu
OYUNCU KEMAL KURUÇAY: ‘’TİYATRO MESAJ VERMELİ, SANATTA MEMURİYET OLMAMALI’’

  • Hit: 1.676