breaking news

YAŞAR ÖZEL’DEN NOSTALJİ GECESİ

31 Mart 2016 | Highlife Magazin
YAŞAR ÖZEL’DEN NOSTALJİ GECESİ
KONSER
0

Küçükçekmece’de düzenlenen konserde sahne alan Türk Sanat Müziği Solisti Yaşar Özel, dinleyenlere unutulmaz bir nostalji gecesi yaşattı.
Küçükçekmece Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Yaşar Özel Konseri’ne çok sayıda dinleyici katıldı. Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen konserde, ‘’Ses Kralı’’ unvanıyla da bilinen Türk Sanat Müziği Solisti Yaşar Özel en güzel şarkılarını dinleyicilerine seslendirdi. Özel’e 20 solistten oluşan koro eşlik etti.

BAŞKAN KARADENİZ’E TEŞEKKÜR
Ünlü solist Özel, “Türk Sanat müziğine ilgisi olan ve her zaman Türk Müziğine sahip çıkan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e çok teşekkür ediyorum. Küçükçekmece’de kültür ve sanata verilen önemi hepimiz biliyoruz ve bu kadar güzel dinleyicinin karşısında şarkılarımı seslendirmek benim için onur verici’’ dedi.
Yaklaşık 2 saat süren konserde Özel, “Ansızın Gelebilirim, Ağlama Değmez Bu Hayat, Nasıl Geçti Habersiz, Değdi Saçlarıma Bahar Güneşi, Geçti Hayal İçinde Bunca Yıl, Sazlar Çalınır Çamlıca’nın Bahçelerinde’’ gibi ünlü eserleri söyledi. Koro’da yer alan solistler tek tek kendi şarkılarını seslendirdi.

ERKİN KORAY İZMİR'E GELİYOR
COŞKUN SABAH: "BİZİM ZAMANIMIZDA BUGÜNKÜ GİBİ BİR MEDYA OLSAYDI, HEYKELİMİZİ DİKERLERDİ"

  • Hit: 1.580