breaking news

KIŞ GÜNEŞİ’NDE SIRLAR BİR BİR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

2 Nisan 2016 | Highlife Magazin
KIŞ GÜNEŞİ’NDE SIRLAR BİR BİR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR
FİLM-DİZİ
0

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları, yönetmenliğini Deniz Koloş ve Serhan Şahin’in üstlendiği ‘Kış Güneşi’, 5 Nisan Salı günü saat 20.00’de soluksuz izlenecek 7. bölümüyleShow TV’de.

MAZHAR BÜYÜK TEHLİKEDE

Babasının ve kardeşinin katilinin Mazhar olduğuna inanan Efe, kendini daha fazla tutamayarak Mazhar’ı suçlar. Mazhar’ın kalbi bu yaşananlara dayanamaz. Hastaneye kaldırılan ve durumu kritik olan Mazhar için tehlike bununla sınırlı değildir. Mete sandığı Efe’nin bu işin peşini bırakmayacağını anlayan Yakup, adamlarına Mazhar’ın o hastaneden sağ çıkmaması emrini verir.

NİSAN’A TUZAK

Öte yandan Seda, Mete ile arasındaki tek engel olarak gördüğü Nisan’ı ortadan kaldırmaya karar verir. Nisan, intikam yemini eden Seda’nın korkunç planını çok geç fark eder. Yakup, kızı Nisan’ın başına gelenlerin hesabını sormak için Seda’nın evine gittiğinde geçmişe dair çok büyük bir sır da gün yüzüne çıkar. Reşat’ın peşine düşen Kadim, Farise’yi ölüm döşeğinde bulur.Farise’yi apar topar götürdüğü hastanede ise onları çok büyük bir sürpriz beklemektedir…

‘KIŞ GÜNEŞİ’NDEN POLİS HAFTASI’NA SELAM
'Deliormanlı' filminin galası yapıldı

  • Hit: 6.393