breaking news

Semih ve Zafer’in Kaderi Bu Akşam Belli Olacak

15 Nisan 2016 | Highlife Magazin
Semih ve Zafer’in Kaderi Bu Akşam Belli Olacak
EĞLENCE
0

Survivor adasında hiç beklenmedik gelişmeler yaşandı. Elemenin olduğu konseye 2 saat kala gönüllüler adasında Semih Öztürk ve Zafer Mete birbirine girdi. Semih Zafer kavgası, Acun Ilıcalı’nın deyimiyle istenmeyen şekilde sonuçlandı.

SURVİVOR’DAN KOVULABİLİRLER

Semihle Zafer arasındaki olay diskalifiye olmalarına sebep olabilecek kadar büyük bir kavgaydı. Şiddete varan kavga sebebiyle her iki yarışmacınında Survivor’dan kovulma ihtimalleri var. Semih ve Zafer kavgasının her anının kamera görüntüleri olduğu öğrenildi.

CUMA AKŞAMI DUYURACAK

Kimin haklı kimin haksız olduğuna Acun Ilıcalı görüntülere bakarak karar verrecek. Bu karar da olağanüstü toplanacak olan ada konseyinde açıklanacak. Acun Ilıcalı’nın aldığı Semih – Zafer kararı yarın yani 15 Nisan cuma günü Survivor yayınında duyurması bekleniyor. Semih Zafer arasındaki olayın kamera görüntüleri olduğunu Acun Ilıcalı açıklamıştı. Adadaki ekip Semih – Zafer kavgasının her anını kayda aldı. Haliyle bu görüntüler büyük merak konusu. Survivor’da Semih Zafer kavgasının görüntülerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor.

ACUN ILICALI DUYURMUŞTU

Semih ile Zafer arasındaki kavgayla ilgili şok açıklamayı Acun Ilıcalı önceki günkü ada konseyinde yapmıştı.Acun Ilıcalı Semih Zafer olayıyla ilgili şu bilgileri vermişti: “Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil.Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı.

“GÖRÜNTÜLERİ SEYREDİP KARARA VARACAĞIZ”

Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız.

“GERİLİM BAŞKA BİR BOYUTA GEÇTİ”

Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam (bu akşam) acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şu andaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil.”

Survivor'da kim diskalifiye edildi?
Gökhan Güneş'in ünlü konukları

  • Hit: 6.770