breaking news

Acun Ilıcalı, Sigara Görüntülerine Açıklık Getirdi

30 Mayıs 2016 | Highlife Magazin
Acun Ilıcalı, Sigara Görüntülerine Açıklık Getirdi
MAGAZİN
0

Survivor’da nefes kesen dokunulmazlık oyununun ardından sonuç belli oldu ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanarak ilk geceyi stressiz atlattı. Survivor 2016 son bölümde heyecan seviyesi yüksek bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Gecenin finalinde gönüllüler takımı oyunu kazanarak ilk dokunulmazlık oyununda kendilerini korumuş oldular.

SEMİH VE YATTARA ELEME POTASINDA

Survivor’da ünlüler takımının eleme konseyinde Semih’e 3, Nagihan’a 1 oy çıktı ve eleme potasının birinci adayı Semih oldu. Yunus Günçe bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanarak bir isim söyleme hakkını elde etti. Yattara’nın adını söyleyen Yunus Günçe ikinci adayı belirlemiş oldu. Böylelikle ünlüler takımından Semih ve Yattara eleme potasına giren ilk isimler oldu.

ATAKAN DOKUNULMAZ

Survivor’da Atakan geçen hafta yaşadığı kaza sonucunda bu hafta dokunulmaz sayıldı ve eleme potasında dokunulmaz sayıldı. Atakan’ın durumunun ardından Yunus Günçe’nin de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmasıyla 5 kişilik takımda eleme adayı olarak yazılabilecek 3 isim kalmıştı ve takım kararıyla bunlardan biri Semih oldu.

SURVİVOR’DA SİGARA GÖRÜNTÜLERİNE AÇIKLAMA

Survivor’da bu hafta yayınlanan bölümündeki bir görüntü sosyal medyada hızlıca yayıldı. Görüntülerde, Damla, yanında Efecan ile birlikte sahilde duruyordu. Damla’nın sigara içtiği görüntülerin yayınlanması üzerine Acun Ilıcalı, konseyde açıklamada bulundu.

ÇALIŞANLARIN EŞYALARINI ALMIŞLAR

Acun Ilıcalı, kaybedilen yarışma sonrası gönüllülerin program çalışanlarına ait eşyaları aldıkları ve bu tespit edilince geri alındığını söyledi. Damla’nın aldığının farkedilmemesi sonucu görüntülerdeki durumun ortaya çıktığını söyleyen  ACUN ILICALI, bu durumun bir daha olmaması için uyarıda bulundu.

Konseyin başında konuşan  aCUN ıLICALI, yarışmacıların oyunlarda dışarıdan herhangi bir yanlış hamlede bulunmaması gerektiğini söyledi.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu
AYLA ‘SESSİZ GEMİ’ İLE GELİYOR

  • Hit: 751