breaking news

CEMİYET HAYATI BİR UMUT VE GÜL DERNEĞİ YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

13 Mayıs 2016 | Highlife Magazin
CEMİYET HAYATI BİR UMUT VE GÜL DERNEĞİ YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
CEMİYET
0

Cemiyet Hayatı, Çocuk Esirgeme Kurumlarında kalan kız çocuklarının okumasına katkı sağlamak için kurulan ‘Bir Umut ve Gül Derneği’ yemeğinde bir araya geldi.

Bir Umut ve Gül Derneği Başkanı Tülay Özmen ev sahipliğinde Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen yemekte, aralarında Esin Demirören, Gizem Tatlıcı, Özge Peker,Zeynep Toker, Nuray Fenercioğlu, Sibel Vatandost, Serap Sarı, Prof. Dr. Arzu Kunt,Melis Yelkenci, Neşe Sert, Ayşe Azizoğlu, Hülya Kalyoncu, Neval Güler , Sonia Serpil Aslan başta olmak üzere cemiyet hayatının bilinen isimleri bir araya geldi.

Yemekte açış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Tülay Özmen, amaçlarının çocuk esirgeme kurumlarında kalan annesiz ve babasız kız çocuklarına umut olmak olduğunu dile getirerek, ‘Derneğimiz adına verdiğiniz destekler için hepinize teşekkürü borç bilirim’ dedi.

Başta Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semiramis Sekban, Prof. Dr. Arzu Kut, Heykeltraş Sanatçıcı Sonia Serpil Aslan başta olmak üzere emeği geçenlere plaketleri dernek başkanı Özmen tarafından takdim edildi.

HEYKELTRAŞ SANATÇISI’NDAN DERNEKLERE DESTEK

Bu yıl bizi Amerika’da temsil eden tek Türk heykeltıraş sanatçısı olan Sonia Serpil Aslan yaptığı konuşmada, bir çocuk annesi olarak sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiğini belirterek, ‘Heykeltraş sanatçısı olarak gençlere her zaman destek vereceğim’ dedi.

Moda severleri buluşturan davet
H&M’den Bursa’da görkemli açılış

  • Hit: 2.914