breaking news

KORUNCUKLARDAN YAZA MERHABA DAVETİ

7 Mayıs 2016 | Highlife Magazin
KORUNCUKLARDAN YAZA MERHABA DAVETİ
CEMİYET
0

Yazın esintisini Feriye Palace’ın boğaza nazır eşsiz atmosferindeki öğle yemeği eşliğinde karşılayan Koruncuk Vakfı, cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. Koruncuk Vakfı Başkan Yardımcısı Berrin Yoleri’nin organize ettiği davete Çiğdem Kamer, Simay Kamer Uras, Yasemin Masis, Beyza Arslan, Berrin Zorlu, Sibel Kerimoğlu, Emek Saran, Demet Hanif, Derya Karagülle, Aslı Ekşioğlu, Jülide Berkman, Zeynep Üstünel, Feryal Gülman, Dilek Türker gibi isimler katıldı.

İdil Fırat ve Ezgi Kural’ın yeni markası Glamm Co’nun Trunk Show’unun ve Atasay’ın yaz kreasyonunun sergilendiği, kareografisini Öner Evez’in üstlendiği defile davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

Koruncuk Vakfı Başkanı Figen Özbek, Feriye Palace’ın işletmecisi Göktuğ Özdemir’e Koruncuklara desteklerinden dolayı plaket sunarken, Feriye ekibine ise muhteşem ikramları ve misafirperverlikleri için teşekkür etti.

katıldığı davette Vakıf Başkan Yardımcısı Berrin Yoleri, Star TV ve dizinin yapım şirketi Ortaks Yapım’a dizide Koruncuklara da yer verdikleri için kendilerine plaket vererek şükranlarını sundu.

Doğuş Oto’nun 2016 model Volkswagen Tuareg marka aracını sergileyerek destek olduğu bu anlamlı organizasyonda Atasay, Glamm Co, Elif Optik, Lisya Beauty nin hediyeleri, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu tarafından yapılan sürpriz çekilişle sahipleriyle buluştu. Qurabiye, şık sunumlarıyla masalara renk katarken, Atasay Koruncuklar için özel olarak tasarladığı kolyeleri, Mac ise makyaj ürünlerini davete katılan misafirlere hediye etti.

 

ÜNLÜ ANNELERDEN PODYUMDA 60’LAR RÜZGARI
TMD’DEN ÜYELERİNE ÖZEL DAVET

  • Hit: 3.131