breaking news

PARK RESIDENCES CADDE KEY MUSEUM’U İSTANBUL’A TAŞIDI

30 Mayıs 2016 | Highlife Magazin
PARK RESIDENCES CADDE KEY MUSEUM’U İSTANBUL’A TAŞIDI
CEMİYET
0

İzmir’de bulunan Türkiye’nin en büyük klasik otomobil müzesi ‘Key Museum’ koleksiyonundan çok özel bir seçki, İstanbullular’la buluştu.
Bağdat Caddesi’nde, ayrıcalıklı rezidans seçenekleri sunan seçkin gayrimenkul projesi Park Residences Cadde’de açılan sergi büyük ilgi gördü.

Bağdat Caddesi’nde, hayatın merkezinde olmayı tercih edenlere ayrıcalıklı yaşam seçenekleri sunan Park Residences Cadde, Türkiye’nin en büyük klasik otomobil müzesi ‘Key Museum’u İstanbul’a taşıdı. Geçtiğimiz yıl İzmir’in Torbalı ilçesinde açılan ve benzersiz koleksiyonları ile büyük ilgi gören Key Museum, görkemli bir sergi ile İstanbul’a ilk kez merhaba dedi.

Park Residences Cadde’de Panayır Var!
İzmir’de sergilenen farklı konseptlerdeki klasik otomobillerin ilk İstanbul ziyareti Park Residences Cadde’de gerçekleşti. Lüks ve konforu sofistike hizmetleriyle sunan Park Residences Cadde‘de, dünyanın önde gelen lüks saat, mücevher ve aksesuar markalarını, ayrıcalıklı bir deneyim eşliğinde İstinye Park ve D-Hotel Maris’teki butiklerinde sunan Quadran Luxury Timepieces’ın da katılımı ile klasik otomobil tutkunları için 28 Mayıs Cumartesi günü görkemli bir panayır düzenlendi. Katılımcılar, DJ Mustafa Silici’nin müzikleri eşliğinde yemyeşil doğanın, çocuk aktivitelerinin, yaz alışverişi için çeşitli markaların yer aldığı benzersiz sergi eşliğinde Park Residences Cadde’nin keyfini çıkardı.

İstanbul’un en değerli merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde, yeşil ve mavinin buluştuğu yerde nefes kesici Adalar ve eşsiz tarihi Yarımada manzarasıyla çevirili, kusursuz estetikle tasarlanmış çok özel bir yaşam sunan Park Residences Cadde, 20 dönüm bahçe alanıyla konuklarını büyülüyor. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’nin Kasım ayında satışa çıkardığı ve büyük ilgi gören Park Residences Cadde projesi, bölgede yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Davete Ünlü Konuklar Katıldı
28 Mayıs Cumartesi günü açılan klasik otomobil sergisi için, Park Residences Cadde Satış &Pazarlama Direktörü Sedef Baran’ın düzenlediği görkemli panayıra, iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Panayırdaki davete E. Özgörkey Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Key Museum’ın kurucusu Murat Özgörkey, Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni ve Başkan Yardımcısı Ömer Derbazlar ev sahipliği yaptı. İstanbul’a getirilen Key Museum koleksiyonundan çok özel seçki, büyük ilgi gördü. Davete Jülide-Mehmet Ali Berkman, Sitare Akdilek, Aslı Şen, Canan Bolak, Nora ve Talia Kalpakçıoğlu, Sema Basa, Birim Bayraktar, Meral-Ural İkizler, Elif Eren, Özgün, Zeynep Germen ve Özge Peker gibi isimler katıldı. Değerli projenin organizasyon ve Halkla İlişkiler faaliyetlerini ise Privée PR üstlendi.

Efsane Olmuş Klasik Otomobiller Bu Sergide
Park Residences Cadde ev sahipliğindeki sergide, Key Museum koleksiyonundan efsane modeller klasik otomobil tutkunlarını büyüledi. Sergide şu klasikler yer aldı: 1931 ModelAuburn 8-98 Bottail Speedster, 1937 Model Cord 812 SC Phaeton, 1951 Model Jaguar Mk V Drophead Coupe, 1956 Model Ford Thunderbird, 1957 Model Porsche 356-A, 1959 Model Mercedes – Benz 220 S, 1967 Model Austin Healey MK III BJ8.

Murat Özgörkey: İstanbullu Dostlarımız Büyük İlgi Gösterdi
Key Museum kurucusu ve E. Özgörkey Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Murat Özgörkey, İstanbul ziyaretinden çok memnun olduklarını belirterek, “Key Museum, İzmir’de açıldığı tarihten bu yana çok büyük bir ilgi görüyor. Koleksiyonumuzdan seçilen çok özel klasik otomobilleri İstanbul’a getirerek, henüz müzemizi ziyaret olanağı bulamayan İstanbullu dostlarımızın beğenisine sunduk. Otomobillerimiz İstanbul’da da büyük ilgi görüyor. İstanbul’daki klasik otomobil tutkunlarını önce buradaki sergimize, ardından da İzmir’deki müzemize bekliyoruz,” dedi.

Güngör Çepni: Park Residences Cadde Çok Özel
Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni de böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek şöyle devam etti: “Bağdat Caddesi’nde çok özel bir proje olan Park Residences Cadde, Key Museum sergisini İstanbul’a getirmek gibi ayrıcalıklı etkinliklere imza atmayı sürdürüyor. Otomobil ve koleksiyon merakının mükemmel bir ürünü olan Key Museum seçkisini İstanbul’da görmek bizleri çok heyecanlandırıyor. İstanbul’un en özel lokasyonlarından birinde, Bağdat Caddesi’nde bulunan ve konuklarına geleceğin sofistike yaşamını bugünden sunan yaşamın başladığı Park Residences Cadde projemiz, 20 bin metrekarelik yeşil alanı ile satışa çıktığı günden bu yana büyük ilgi görüyor. Dostlarımızla ve rezidans sahiplerimiz ile bu sergi vesilesiyle bir araya gelmekten çok memnun olduk. Henüz İzmir’de Key Museum’u ziyaret etme olanağı bulamayan ya da ziyaretlerinin tadına doyamayan klasik otomobil sevdalılarını Park Residences Cadde’deki sergimize bekleriz. Park Residences Cadde, hem bulunduğu bölgenin, hem de İstanbul’un yaşamına renk ve değer katmayı sürdürecek.”

 

Ayşe Arman’ın HASVAK çıkarması..
MİNİK KALPLER İÇİN EL ELE VERDİLER

  • Hit: 958