breaking news

ÜNLÜ İSİMLER GLOBAL WELLNESS DAY İÇİN ‘’EVET’’ DEDİ

19 Mayıs 2016 | Highlife Magazin
ÜNLÜ İSİMLER GLOBAL WELLNESS DAY İÇİN ‘’EVET’’ DEDİ
CEMİYET
0

Türkiye’nin dünyayı değiştirdiği büyük yaşam hareketi ‘Global Wellness Day’ toplantısı, bu alanda önde gelen isimlerini buluşturdu. Global Wellness Day, 11 Haziran Cumartesi günü 100 ülkede 3000 noktada çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Global Wellnes Day kurucusu ve Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Belgin Aksoy’un ev sahipliği ve Sevinç Satıroğlu’nun moderatörlüğünde Richmond İstanbul’da gerçekleşen toplantıya; Yazar Aret Vartanyan, GWD Türkiye Elçileri Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ile Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Köşe Yazarı Fatoş Karahasan, Zumba Eğitmeni Ayşegül Demirsoy, Kahkaha Terapisti Eser Mutlu, Yoga Eğitmeni Gem Akcan, Oyuncu ve Mentor Kaan Sekban, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy, Plates Eğitmeni Murat Berkin, Nefes Eğitmeni ve Yazar Nevşah Fidan Karamehmet, Kişisel Dönüşüm Danışmanı Sırma Belin, Medikal Estetik ve Wellness Danışmanı Şah Yaycı, Holistik Yaşam Uzmanı ve Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar, Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semiramis Sekban, TUROB Başkanı Timur Bayırdır ve çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltıda bir araya gelen konuklar ‘’kaliteli ve sağlıklı yaşam’’ konusunda tecrübelerini aktarırken, Global Wellnes Day kurucusu Belgin Aksoy, kısa sayılabilecek bir süre içinde Türkiye’de doğup tüm dünyaya yayılan bir etkinliğin parçası olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu söyledi. Toplantıda yazar Aret Vartanyan konuklara ‘’sen değişmeden hiçbir şey değişmez’’ derken, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak da bedensel sağlığın yanında ruhsal iyiliğin de önemine dikkat çekti.

11 Haziran’da binlerce kişi buluşacak

Global Wellness Day, bu yıl 11 Haziran’da tüm dünya ile birlikte Küçükçiftlik Parkı’nda da kutlanacak. Ücretsiz olarak herkesin katılımına açık etkinlikler kapsamında; uzmanların katılımıyla sağlıklı yaşam sohbetleri yapılacak, beslenme, kahkaha, nefes terapileri, yoga, pilates, zumba gibi  spor aktiviteleri de gerçekleştirilecek.

 

KIR KONSEPTLİ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
moda severler bir arada

  • Hit: 3.415