breaking news

Ageless Talks’a Ünlü İsimler Akın Etti

13 Haziran 2016 | Highlife Magazin
Ageless Talks’a Ünlü İsimler Akın Etti
CEMİYET
0

İstanbul Cerrahi Sağlık grubu bünyesinde yer alan Ageless Clinic’in 2 haziran Perşembe günü düzenlediği “Ageless Talks” konseptli öğlen yemeği organizasyonuna ünlüler yoğun ilgi gösterdi.
Sağlıklı yaşam ve anti – aging merkezi aldı altında hizmet veren Ageless Clinc “beageless” mottosu ile bir ilke daha imza atarak “Ageless Talks” konseptlerinin birincisini, düzenlediği yemek organizasyonu ile iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimlere tanıttı. Anti – aging trendlerinden sağlıklı yaş almaya, genç kalmaktan genetik haritalarımıza kadar pek çok konunun konuşulduğu Ageless Talks’ta, Ageless Clinic’in her biri konusunda uzman doktorları, davetlilerin sorularını yanıtladılar. İlki düzenlenen Ageless Talks organizasyonu Çeşme, Bodrum gibi yazlık yörelerle beraber, Kuveyt, Bahreyn, Dubai gibi Orta Doğu’nun önemli merkezlerinde de yıl boyu devam edecek.

Ageless Talks’a Ünlü İsimler Akın Etti

Aralarında Feryal Gülman, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Aylin Yılmaz, Begüm Karamahmutoğlu, Burcu Hanif, Begüm Özer, Berrin Zorlu, Burcu Ziyal, Dilek Türker,  İsmet Alpagut, Buket Taşdelen, Meltem Demir, Nergiz Pekuysal, Neslihan Dilek Taşdemir, Pınar Hotiç, Seda Kaşıbeyaz, Sema Basa, Serin Fidan, Dilruba Çelepçi, Şebnem Çapa, Ülkem Güçsal,  gibi iş, cemiyet ve sanat hayatının pek çok ünlü isminin katıldığı organizasyonda konuklar sağlıklı yaş alma ile ilgili bütün sorularına yanıt buldular.

İstanbul cerrahi sağlık grubu’nun, kendine değer veren, her daim sağlıklı ve güzel kalmak ve kendine yatırım yaparak koruyucu sağlık hizmeti almak isteyen seçkin misafirleri için 2016’da hayata geçirdiği Ageless Clinic kişiye özel hizmet sunan butik bir merkezdir. Anti – Aging, Cinsel Sağlık, Güzellik ana başlıkları altında 150’nin üzerinde hizmet kolu olan Ageless Clinic  “Life Management” – ‘’Tek merkezde, tamamen bilimsel metodlarla ve kişiye özel yaklaşımlarla tam çözüm’’ anlayışı ile Avrupa ve Ortadoğu’da ilk ve tek olma özelliği de taşımaktadır.

 

“Global Wellness Day” coşkuyla kutlandı
Alışveriş tutkunları bir arada

  • Hit: 2.046