breaking news

EMEL SAYIN, ‘MAVİ BONCUK’U İLK KEZ BANDO EŞLİĞİNDE SÖYLEDİ

21 Haziran 2016 | Highlife Magazin
EMEL SAYIN, ‘MAVİ BONCUK’U İLK KEZ BANDO EŞLİĞİNDE SÖYLEDİ
MAGAZİN
0

Ünlü sanatçı Emel Sayın, Marmaris’te düzenlenen Özel Türk Koleji’nin yaza merhaba etkinliğinde sahneye çıkarak şarkı söyledi. İlk defa bando eşliğinde şarkı söylediğini belirten Sayın, bando ekibine albüm ve konser teklifinde bulundu.
Ses kraliçesi Emel Sayın, İzmir Türk Koleji (İTK ) Marmaris Kampüsü’nün yaza merhaba konserinde sahneye çıktı. Yaklaşık 2 bin davetlinin izlediği etkinlikte ünlü sanatçı sahneye davet edildi. Güzelliği ve sesiyle yıllara meydan okuyan Yeşilçam’ın ‘Mavi Boncuğu’ Emel Sayın, ilk kez bando eşliğinde Feride ve Mavi Boncuk şarkısını söyledi. Mini konser sonrası çok heyecanlandığını söyleyen ünlü sanatçı, hayatında ilk kez bando eşliğinde şarkı söylediğini ve inanılmaz keyif aldığını belirtti.
Mini konserin hayatında unutamayacağı bir anı olarak kalacağını ifade eden Emel Sayın, birlikte şarkı söylediği koro ve bando ekibine albüm ve konser teklifinde bulundu. Müzik ekibinden “evet” cevabı alan ünlü ses sanatçısı, önümüzdeki aylarda 150 öğrenciden oluşacak bando ve koro ekibiyle Marmaris Amfi Tiyatro’da hayranlarına konser verecek.

Alaçatı'da el ele
KISKANDIRAN PAYLAŞIM

  • Hit: 1.067