breaking news

KRALİÇE ADAYLARI EXPO 2016’YA HAYRAN KALDI

2 Haziran 2016 | Highlife Magazin
KRALİÇE ADAYLARI EXPO 2016’YA HAYRAN KALDI
MAGAZİN
0

Miss Kemer International Güzellik Yarışması için Antalya’ya gelen 20 ülkenin güzelleri, EXPO 2016 Antalya’yı gezdi.
Türkiye’nin A1 kategorisinde ilk kez ev sahipliğini yaptığı botanik EXPO 2016 Antalya sergi alanı, Antalya’nın Kemer ilçesinde kampa giren 20 ülkenin güzelini ağırladı. Kemer’de bu yıl 10’uncusu düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması’na katılan ve aralarında Almanya, Rusya, Sibirya, Amerika ve Ermenistan’ın da bulunduğu 20 ülkenin kraliçe adaylarına bin 121 dönümlük sergi alanı hakkında bilgi verildi. 53 ülkenin katıldığı EXPO 2016 Antalya’da bitki heykeller, Restoranlar Sokağı, su ve ışık gösterilerinin yapıldığı gölü gezen kraliçe adayları ülke bahçelerini gezdi ve Yeşil Köprü üzerinde poz verdi.

“EXPO 2016’YI KAMP PROGRAMINA ALDIK”
Miss Kemer International Güzellik Yarışması’nın organizatörü Adnan Şeker, Türkiye’ye gelen kraliçe adaylarının mutlaka EXPO 2016 Antalya’yı görmesi gerektiğini düşündüklerini ve bu yüzden kamp programına aldıklarını söyledi. Şeker, her kıtadan güzel adayının yarışmaya katıldığını belirterek, “Daha çok bizim turizm ilişkilerimiz olan ülkelerden güzeller var ama bunun yanında Yeşil Burun ‘Cape Verde’ye varıncaya kadar değişik ülkelerden gelen kızlarımız var.” dedi. Şeker, finalin 3 Haziran’da yapılacağını belirtti.
Amerika’dan yarışmaya katılan kraliçe adayı 20 yaşındaki Vlada Saulchenkova, kamp sürecinin keyifli geçtiğini, EXPO 2016 Antalya alanına da hayran kaldığını söyledi.
Atlas Okyanusu’ndaki Yeşil Burun Adaları olan Cape Verde’den yarışmaya katılan 24 yaşındaki Monica Sofia da Türk insanının cana yakınlığını, centilmen ve çalışkanlığını gördüğünü anlattı. Sofia, “Benim ülkem buraya çok uzak ama burada kendimi çok iyi hissettim. Türkiye görülmeli. EXPO 2016 Antalya şaşırtıcı bir alan, buraya gelmemizi sağlayanlara teşekkürler” dedi.
Romanya’dan yarışmaya katılan 24 yaşındaki Claudia Demian ise Antalya’ya ilk kez geldiğini ve tekrar gelmek istediğini vurgularken, dağların, yeşil doğanın kendini büyülediğini söyledi.
20 ülkenin güzelleri bin 7 metre yüksekliğindeki EXPO Kulesi’ne de çıktı ve cep telefonları ile bol bol fotoğraf çekti.

ÜNLÜ KUAFÖR 2016 YAZ MODASINI YONCA EVCİMİK'LE ANLATTI
DERYA ULUĞ'DAN "OKYANUS" İLE YAZA MERHABA

  • Hit: 868