breaking news

Survivor’da Acun Ilıcalı tepki göstererek yayını sonlandırdı

29 Haziran 2016 | Highlife Magazin
Survivor’da Acun Ilıcalı tepki göstererek yayını sonlandırdı
MAGAZİN
0

Survivor 2016’da dün akşam yarı final heyecanı yaşanıyordu fakat İstanbul’dan gelen haber yarışmanın seyrini değiştirdi. Survivor’da Atakan ve Damla yarı final akşamında SMS oylarının sonuçlarını beklerken, Acun Ilıcalı kısa bir açıklama yaparak oylamayı yarıda kesti ve sonucu açıklayıp programı sonlandırdı. Peki Survivor’da kim elendi?

Survivor’da dün akşam heyecan seviyesi yüksek bir gece yaşanıyordu ki gelen acı haber yarışmanın reklam arasında ekip tarafından Acun Ilıcalı’ya iletildi. Survivor’da yarı final eleme akşamında izleyiciler kimin elendiğini merakla bekliyordu. Survivor 2016’da oylama sürerken Acun Ilıcalı yaşanan gelişme ile ilgili kısa bir açıklama yaptı ve programı yarıda kesti..

Acun Ilıcalı İstanbul’da yaşanan patlama sonrasında flaş bir açıklama yaptı:

Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul’dan üzücü bir haber geldi. İstanbul’da bir patlama meydana gelmiş, bizde reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz dedi.

Survivor 2016  yarı final akşamında rakibinden daha yüksek SMS oyu alarak adını final akşamına yazdıran isim Atakan oldu

Önceden belirlenen takvimde bu akşam Survivıor Final akşamı olacaktı. Fakat Acun Ilıcalı’nın dün akşamki tepksi ve üzüntülü görüntüsünden sonra, sosyal medyada Ilıcalı’nın Survivor finalini iptal edeceği konuşuluyor. Henüz bir açıklama olmasa da sosyal medyada izleyiciler yaşanan acı olayın ardından yayının yapılmayacağını konuşuyor.

Elçin Sangu sevgilisi ile yemekte
CECELİ'NİN OĞLU ARIN 'MAŞALLAH' DEDİRTTİ

  • Hit: 902