breaking news

Survivor’da Büyük Sürpriz! Semih ve Nagihan Elendi

28 Haziran 2016 | Highlife Magazin
Survivor’da Büyük Sürpriz! Semih ve Nagihan Elendi
MAGAZİN
0

TV8’in son bölümleri soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 108. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Heyecanın yüksek olduğu bölümde Semih, Nagihan ve Damla’nın SMS oylamasına çıktı. Oylamanın ardından ise 2 kişi adaya veda etti 1 kişi ise yarı finalist olarak belirlendi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Kıyasıya rekabetin yaşandığı SMS oylamasında en az oyu alan ilk isim Nagihan olurken ikinci isim ise Semih oldu. Bu sonuçların ardından Semih ve Nagihan elendi.
SURVIVOR’DA YARI FİNALİST KİM OLDU?

Damla ise adını yarı finalist olarak yazdırdı. Böylelikle Atakan ve Damla yarı finalde zorlu bir mücadele verecekler.

SEMİH: BANA YANLIŞLAR YAPILDI

Elenmesinin ardından Semih şu ifadelere yer verdi: “Sakatlığımın etkisi sanırım oldu. Son iki haftada neredeyse yokum. Yarışları izliyoruz, ‘Semih neredeydi’ Semih morfini yemiş yatıyordu. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Tabii ki burada bana yapılan yanlışlar, haksızlıklar, ayıplar oldu. Ben duruşumdan hiçbir zaman taviz vermedim. Alnımın akıyla geldim, alnımın akıyla gidiyorum.”

ACUN ILICALI: BEKLEDİĞİMİN ÜZERİNDEYDİN

Acun Ilıcalı da Semih’e övgüler dizerek “Performans olarak beklediğimin çok üzerindeydin. Fiziksel olarak çok fazla sporcu vardı. Performansını bazı oyunlarda çok üst seviyeye çıkarabildin. Acaba bu kadar başarılı olabilecek misin diye sormuştum. Sen de inancım var demiştin. Şu bir gerçek ki, saygı konusunda çizgileri çok iyi kurdun. Birçok tartışma oldu ama bir sezonu atlatmış olduk. İnşallah bundan sonra görüşürüz” dedi.

YARIN TÜM YARIŞMACILAR BİR ARADA

Yarışmacının yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, çeyrek final gecesinde yaptığı açıklamada, yarı finalin yapılacağı 28 Haziran günü, Survivor 2016’nın tüm yarışmacılarının geleceğini söyledi. Kimin, eteğinde ne taş varsa dökeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, kritik final öncesi izleyenlerde büyük merak uyandırdı.

Damla ve Nagihan, Survivor Boyunca Hiç Konuşmadı
BENGÜ: “BU YAZIN HİTİ BENDE"

  • Hit: 552