breaking news

ÜNLÜ KUAFÖR 2016 YAZ MODASINI YONCA EVCİMİK’LE ANLATTI

2 Haziran 2016 | Highlife Magazin
ÜNLÜ KUAFÖR 2016 YAZ MODASINI YONCA EVCİMİK’LE ANLATTI
MAGAZİN
0

Sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin kuaförü olarak tanınan ünlü kuaför Nedim Doğulu 2016 yaz sezonu saç trendlerini anlatmak için Türk pop müziğinin efsane ismi Yonca Evcimik ile bir gösteri çekimi gerçekleştirdi.
Wella Trend Vision birinciliği başta olmak üzere pek çok alanda önemli başarılara imza atmış ünlü kuaför Nedim Doğulu geçtiğimiz gün 2016 yaz sezonu saç trendlerini aktarmak için kendi salonunda bir çekim gerçekleştirdi. Ünlü kuaförün model olarak kullandığı isim ise ünlü şarkıcı Yonca Evcimik oldu.
Bu yılın saç modası için doğal saçların popülerliğini koruyacağını söyleyen Nedim Doğulu bir yandan da çılgın renklerin hayatımıza gireceğinin tüyosunu verdi. Doğulu, “Parlak mavi, pembe, kırımızı, turuncu renkler tüm iddialarıyla birlikte hayatımıza girecekken, tabii ki siyah, koyu kumral, trüf kahverengi ve ışıltılı sıcak tonlar da revaçta olacak. Önceden marjinal olarak adlandırılan renkler artık günlük hayatımızın içinde. Gri, açık pembe, mavi yurtdışında olduğu gibi ülkemizde de her yaştan kadın tarafından tercih ediliyor. Doğal görüntüden uzakta gibi görünseler de özellikle gri ve grinin farklı tonları ile trend bir görünümü yakalayabilirsiniz” dedi.
Tamer Yılmaz’ın objektifine poz veren ve fit görüntüsünden hiç bir şey kaybetmeyen Yonca Evcimik, Nedim Doğulu için yapılan çekimin çok beğenileceğini söyledi.
Nedim Doğulu, Yonca Evcimik ile yaptığı çekim sonrasında ortaya çıkan fotoğraf kareleri için ‘yaşa değil taş’a bakacaksınız’ dedi.

Survivor 2016'da İlk Finalist Belli Oldu
KRALİÇE ADAYLARI EXPO 2016'YA HAYRAN KALDI

  • Hit: 816