breaking news

ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI’NIN GECE GEZMESİ

29 Temmuz 2016 | Highlife Magazin
ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI’NIN GECE GEZMESİ
MAGAZİN
0

Acun Ilıcalı, 13 yıldır evli olduğu Zeynep Ilıcalı’dan geride bıraktığımız günlerde boşanmış ve tek celsede sonuçlanan dava sonucu taraflar ayrılık kararı almışlardı. Boşanma sonrası ortalarda görünmeyen Acun Ilıcal magazin muhabirlerine yakalandı.

YEMEKTEN SONRA GECE GEZMESİ

Genellikle kalabalık bir erkek arkadaş grubuyla birlikte gezmeyi tercih eden Ilıcalı’nın yanında 2009 yılından beri birlikte olduğu ve bu ilişkiden Melisa adlı bir de kızı bulunan Şeyma Subaşı vardı. Etiler’de sevgilisi Şeyma Subaşı ile akşam yürüyüşüne çıkan Acun Ilıcalı, gazetecileri karşısında görünce bir anlık şaşkınlık yaşadı. Yemeği fazla kaçırdığını ve eritmek için yürüyüşe çıktıklarını ifade eden Ilıcalı ve Subaşı çifti Basın mensuplarına poz verdikten sonra oradan uzaklaştılar.

RAHAT TAVIRLARIYLA DİKKATTEN KAÇMADI

Ünlü Çiftin rahat ve spor kıyafetleri ise dikkatlerden kaçmadı. İkiliden Şeyma Subaşı, bu ilişkiyle ilgili zaman zaman paylaşımlar yapmış olsa da Acun ve Şeyma özellikle magazin muhabirlerinin karşısına birlikte çıkmıyordu. Bu pozlarla Acun Ilıcalı artık özgür bir adam olduğunu ve bu pozların arkasının geleceğini de göstermiş oldu.

BIAF 'En İyi Kadın Oyuncu' Ödülü Meryem Uzerli'nin Oldu
Büyük beğeni aldı

  • Hit: 150