breaking news

İzmir, Betül Demir’in şarkılarıyla coştu

12 Temmuz 2016 | Highlife Magazin
İzmir, Betül Demir’in şarkılarıyla coştu
MAGAZİN
0

İzmir Optimum Outlet AVM, pop müziğinin genç ve başarılı ismi Betül Demir’i hayranlarıyla buluşturdu. Betül Demir, İzmir’deki imza günü ve mini konserinde İzmir Optimum’u dolduran ziyaretçiler ile birlikte şarkılarını seslendirdi. Genç yıldız, dillerden düşmeyen parçalarını hayranlarıyla birlikte söyledi.
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. İzmir Optimum bu kez yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Betül Demir’i ağırladı. Optimum Outlet’te mini bir konser veren Betül Demir hayranlarından büyük ilgi gördü. Sevilen şarkısı “Aslan Payı” ile son dönemin en çok dinlenen ismi Betül Demir, popüler şarkılarını Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde seslendirirken hayranları tarafından yakın markaja alındı. Optimum’u dolduran Betül Demir hayranları konseri coşkuyla izledi.
Hayranlarından Betül Demir’e sevgi seli
Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkıları ile İzmirlileri coşturan Betül Demir, Optimum Outlet AVM’de hayranları ile tam anlamıyla hasret giderdi. İzmir’deki imza gününde genç sanatçının sevenleri Betül Demir ile sohbet etme fırsatı bulmanın yanı sıra genç yıldız ile hatıra fotoğrafı çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi. Konser boyunca Betül Demir’in hayranları genç sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.

Demet Kutluay'ın makyajsız güzelliği
Endülüs Park'ta HADİSE çıkıyor

  • Hit: 619