breaking news

BELLA THORNE CİNSEL KİMLİĞİNİ AÇIKLADI

24 Ağustos 2016 | Highlife Magazin
BELLA THORNE CİNSEL KİMLİĞİNİ AÇIKLADI
MAGAZİN
0

Bella Thorne itiraf etti: ‘Ben biseksüelim’ 18 yaşındaki ABD’li oyuncu Bella Thorne, Snapchat’te paylaştığı fotoğrafla cinsel kimliğini ifşa etti. Genç aktris geçtiğimiz günlerde, erkek arkadaşı Gregg Sulkin’den ayrıldığını duyurmuştu.

CİNSEL KİMLİĞİNİ AÇIKLADI

Hollywood ünlüleri her geçen gün cinsel kimliklerine ilişkin açıklamalarıyla gündem oluyor. Bu konuda dürüst davranan en son isim de, ‘Famous in Love’ dizisinin yıldızı 18 yaşındaki genç oyuncu Bella Thorne oldu. Thorne da tıpkı model/oyuncu Cara Delevingne ve Kristen Stewart gibi, cinsel kimliğini açıkça ifşa etti.

ÖPÜŞÜRKEN FOTOĞRAFINI YAYINLADI

Snapchat’te genç bir kadınla öpüşürken çektiği fotoğrafları paylaşan Thorne, Twitter’da bir takipçisinin ‘biseksüel misin’ sorusunu ‘evet’ olarak cevapladı. Twitter’da hemen her takipçisinin sorusunu açık yüreklilikle yanıtlayan ve 7 milyona yakın takipçisi olan genç yıldız, ‘Beni böyle kabul ettiğiniz için teşekkür ederim, sizi çok seviyorum’ yazdı ve bu tweet’ini ‘onur’ etiketiyle paylaştı.

Bella Thorne, bir diğer takipçisinin ‘Erkek arkadaşınızla ayrıldığınıza çok üzüldüm’ yorumuna da ”İşler umduğumuz gibi gitmedi. Ancak onu her zaman seveceğim.” yazarak yanıt verdi.

 

Naz Elmas da Kösem'in kadrosuna dahil oldu
En Çok Kazanan Oyuncu Jennifer Lawrence

  • Hit: 76