breaking news

İLK ÇEKİM KARELERİ ORTAYA ÇIKTI

17 Ağustos 2016 | Highlife Magazin
İLK ÇEKİM KARELERİ ORTAYA ÇIKTI
MAGAZİN
0

Ünlü kot markasının reklam yüzü olarak Kerem Bursin’in yerine gelen İlker Kaleli’nin çekimlerden ilk kareleri ortaya çıktı.

İlk kez bir markayla bir araya gelen İlker Kaleli’nin, Mavi’nin yeni premium jean serisi Black’i sunacağı reklam kampanyası merakla bekleniyor.

Başarılı kariyeri ve kendine özgü duruşuyla dikkat çeken İlker Kaleli Mavi işbirliğiyle ilgili duygularını şöyle dile getirdi: “Bazılarını ruhundan tanırsın ya, biraz öyle oldu buluşmamız. Çok yakın hikayelerimiz, benzer hayallerimiz, zorluklarımız ve sadece inandıklarımızla yürüyebilmemiz… Dünya sahnesinde bir Türk olarak yarattığı başarısıyla gurur duyardım hep. Böyle şeyler ancak tutkuyla ve çok çalışmakla olur. İnandığının peşinden gidip, ezberlere aldırmadan, riskli yollara, yeni olana cesaret edebilen, ,içinde saklı cesur ruhuyla, kaliteli ve rahat duruşuyla hayata cevap verenlerden benim için… Başka söze gerek yok. İnanç, derinlik ve duruş…”

Birkaç gün önce Etiler’de görüntülenen Serenay Sarıkaya ise, markanın yeni partneri olarak İlker Kaleli ile anlaşmasına, “İlker ile ilgili bir şey söylemem şu an doğru olmaz ama hayırlı olsun” demişti.

Mavi yetkilileri ise bu buluşmayla ilgili olarak;

“İlker Kaleli’nin kendine has stilini yansıtan Mavi Black; koyu indigo tonları, premium görünüşü ve detaylarıyla karizmatik şehirli erkeğin vazgeçilmez jean’i olacak. Teknolojik kumaşı ve mükemmel fit’iyle bir jean’den daha fazlasını sunan Mavi Black’i, İlker’in günlük hayatta giydiklerini kişiselleştirmesinden ilham alarak stilize ettik. Önümüzdeki dönemde başlayacak reklam kampanyası için çok heyecanlıyız” dedi.

 

Gizem Karaca'nın yeni imajı
Yaz rekoru Demet Akalın'da

  • Hit: 181