breaking news

Serdar Ortaç’tan çarpıcı açıklamalar

31 Ağustos 2016 | Highlife Magazin
Serdar Ortaç’tan çarpıcı açıklamalar
MAGAZİN
0

Serdar Ortaç (47) Haziran 2014’te evlendiği, kendisinden 23 yaş küçük manken eşi Chloe hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.‘BİR HATA YAPTIM’

Param bitmeyecek diye bir şey yok. Bana kalsa az parayla ömür boyu yaşarım. Ama olmaz, yapamayız. Sorumluluklarım var.’Son 4 yıldır mutluyum. Geç evlendim, ama sevdiğim kadını buldum. Boşanacağımıza dair dedikodular yalan. Karımı bırakmam.Bazen şu MS hastalığı neden beni buldu diye düşünüyorum. Demek ki bir hata yapmışım. Allah sebepsiz yere hastalık vermez. Belki bana ‘Kendine gel’ demiş olabilir.
‘PARAM İÇİN GELMEDİ’

‘Benim hanım geceleri çıkmak istiyor. Kulüplere götürüyorum. Yanında olmak istiyorum ama çabuk yoruluyorum. Arkadaşları ile gidince de aklım kalıyor.Chloe’nin bana param için geldiğini hiç sanmam. Ben o kadar çirkin bir adam mıyım? ‘Güzel bir kız. Serdar’da ne buluyor diyorsanız, ben de bakılacak bir herifim yani.’Karımı nikahtan önce gizlice testten geçirdim. Bir mağazaya girmiştik, marka bir çantayı almasını istedim. Almadı, aynısının ucuzunu buldu. Bu kadar sene paramı yemedi. Bundan sonra yese ne olur? Ben öldükten sonra param ona kalsın.

Batuhan Karacakaya ekrana geri dönüyor
Deniz Akkaya'nın yeni imajı

  • Hit: 49