breaking news

Tuğba Özay Vasiyetini Açıkladı: Her Şeyimi Sergileyin

31 Ağustos 2016 | Highlife Magazin
Tuğba Özay Vasiyetini Açıkladı: Her Şeyimi Sergileyin
MAGAZİN
0

Radyo Müzik stüdyolarında “Refik Sarıöz ile Sabah Enerjisi” programına konuk olan Tuğba Özay, özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Canlı yayında vasiyetini açıklayan Özay, “Öldüğüm zaman bana ait ne varsa sergilensin istiyorum. Müze gibi bir yer olsun, duvarlarda benim fotoğraflarım olsun ve geliri ile de bir yere yardımda bulunulsun” dedi.

İşte Tuğba Özay’ın açıklamalarından satırbaşları;

Giymesi cesaret isteyen kostümler giyiyorum çünkü sonuçta şov dünyası, ben giymezsem sen giymezsen kim giyecek? Yani mesela Zeki Müren bir moda ikonudur. Giydiği kıyafetler, aksesuarlar çok farklı, çok ışıltılı çünkü sahne işi yapıyoruz. Bu tip kıyafetleri insanlar bizde gördüklerinde bu ne yapmış falan diye düşünmesinler.

“BİZ YAPINCA KIŞ KIŞ”

Beyonce yapınca alkış biz yapınca kış kış olmaz, olmamalı. O zaman iki yüzlülük söz konusu olur. ‘Kötülükler kraliçesi’ şarkısı popüler bir kişiye yazıldı. Herkese dil uzatıyor, herkesten nemalanıyor. Hep kendisi iyidir. Televole zamanında o kadar çok görüyorduk ki herkese sataşan, kendini en iyi ilan eden. Bu çok çirkin bir şey. Tabi aslında sadece kötülükler kraliçesi değil kötülükler kralları da var. Şarkıyı kim kime göndermek isterse gönderebilir.

“SURVİVOR’IN ŞAMPİYONLARINDAN OLDUM”

Survivor’ın birincisi olmasam da şampiyonlarından oldum. ‘Bir şey söylemek istiyorum’ şarkımı şu şekilde yazdım; Survivor’da bir sabah beş gibi uyandım. Ben o zaman zaten kumsalda uyuyordum, barakadan artık çıkmıştım. Kendime bir turist otağı kurmuştum. Uyandım bir kütüğün üzerine oturdum. Gün daha yeni ağarıyordu.

“KALEMİ ÇALIP ŞARKI YAZDIM”

Tabiatın kızı olarak duygulara düşüncelere daldım. Kendimle baş başa kaldım ve bir şey söylemek istiyorum dedim ve mırıldanmaya başladım. Şarkıda söz müzikle beraber geldi. Orada bizi korumakla görevli Dominikliler var. Hemen onların kaldığı barakaya gittim. Eğer biri varsa kalem isteyecektim ama kimse yoktu. Tahta masanın üzerindeki kalemi aldım sonra tuvalet kağıdı vardı onu da aldım. Çaldım yani daha doğrusu. Sonra kütüğün üzerine gittim şarkıyı yazdım.”

Özge Borak sevgilisiyle konser izledi
Victoria's Secret Meleğinden erkek hayranlarını üzen paylaşım

  • Hit: 39