breaking news

Yabancı gazeteciler EXPO 2016’da

2 Ağustos 2016 | Highlife Magazin
Yabancı gazeteciler EXPO 2016’da
MAGAZİN
0

Azerbaycan ve Ukrayna’dan gelen gazeteciler, izlenimlerini paylaşmak üzere EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.

Turizm şirketleri Summer Tour ve TUI’nin işbirliğiyle hazırlanan programa katılan 20 Ukraynalı ve Azerbaycanlı gazeteci, Aksu İlçesi’ndeki EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti. Ülkelerinin çeşitli televizyon, dergi, gazete ve blog yazarlarının da aralarında olduğu gazeteciler, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaretin ardından sergi alanına geldi. Alanı gezen medya mensupları ülke bahçeleri, bitki heykelleri ve alandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Alanın çeşitli bölgelerinde çekimler de gerçekleştiren gazeteciler, ülke bahçeleri, Turkcell EXPO Kulesi, Türkiye Tema Bahçeleri, Torku Çocuk Adası, Türk Hava Yolları Bilim ve Teknoloji Merkezi, Restoranlar Sokağı, Gübretaş Tarım Müzesi’ni ziyaret etti.

Ülkelerine döndükten sonra izlenimlerini farklı alanlarda paylaşacaklarını belirten gazeteciler, EXPO 2016 Antalya’dan çok etkilendiklerini ifade etti.

Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre'nin tatil keyfi
Gülben Ergen'den sert açıklama

  • Hit: 61