breaking news

Altan Erkekli: O Filmde Oynadığım İçin Çok Pişmanım

30 Eylül 2016 | Highlife Magazin
Altan Erkekli: O Filmde Oynadığım İçin Çok Pişmanım
MAGAZİN
0

Altan Erkekli, rol aldığı son film olan ‘Yıldızlar da Kayar-Das Borak’ için ”Çok pişmanım. Hatır için gelen teklifi reddedemedim. İleride bu filmle anılmak istemiyorum.” dedi.Şu sıralar “Hangimiz Sevmedik” dizisindeki Münir rolüyle beğeni toplayan ünlü oyuncu Altan Erkekli, içini döktü. Dizi ekibiyle çok iyi anlaştıklarını belirten Erkekli, seyircinin ilgisinden de memnun olduğu vurguladı.

“BU FİLMLE ANILMAK İSTEMİYORUM”

Bol ödüllü oyuncu, “Yeni film var mı?” sorusuna polemik yaratacak bir cevap verdi: “Gündemde bir proje yok ama en son hatır için gelen teklifi reddedemedim. İleride bu filmle anılmak istemiyorum.”

“GEREK YOKTU”

Yılmaz Erdoğan’ın ekimde vizyona girecek “Ekşi Elmalar” filmini de değerlendiren Altan Erkekli, “Güzel bir işe benziyor. Başarılar diliyorum. Fakat keşke Yılmaz daha farklı bir projeyle karşımıza çıksaydı. Vizontele varken benzer bir yapıma gerek yoktu bence” ifadelerini kullandı.

2 HAFTADA 30 BİN KİŞİ İZLEDİ

2 hafta önce seyirciyle buluşan ‘Yıldızlar da Kayar-Das Borak’ filmini yaklaşık 30 bin kişi izledi. Filmin kadrosunda Erkekli dışında Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Veysel Diker, Ümit Karan, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Saba Tümer ve Mesut Yar gibi birçok ünlü isim var.

Aslıhan Doğan'dan mesaj var!
Ünlü oyuncular çocukluklarına döndü

  • Hit: 53