breaking news

Cem Yılmaz: Ebru Şallı Sevdiğim Bir Arkadaşım

21 Eylül 2016 | Highlife Magazin
Cem Yılmaz: Ebru Şallı Sevdiğim Bir Arkadaşım
MAGAZİN
0

Bu yaz Ebru Şallı ile ilgili çıkan aşk haberleriyle ilgili açıklama yapan Cem Yılmaz, “Çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllardır da sizin sayenizde hep büyük aşklar yaşanıyor bitiyor” dedi.Türkan Derya’nın yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Alican Yücesoy’un paylaştığı ‘Çok Uzak Fazla Yakın’ filminin galasına Cem Yılmaz da katıldı. Yılmaz, Derya’nın çok iyi bir drama yönetmeni olduğuna vurgu yaparak güzel bir film beklediğini belirtti.

“GORA’NIN DEVAMI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Yeni filmi için mesai harcadığını söyleyen Cem Yılmaz, “Şu sıralar Ozan’la beraber GORA’nın devamı için çalışıyoruz. 2017’nin ilkbaharında çekmeyi düşünüyoruz ama ocakta küçük bir kısa film yapacağız. Uzun zamandır Ozan’la çalışamıyordum. Kendisi çok meşgul idi. Dizi-filmleri vardı” şeklinde konuştu.

“TEKLİF GELMİYOR”

Bir muhabirin “Televizyon düşünmüyor musunuz?” sorusuna esprili bir dille, “Yo televizyon var benim evde” şeklinde cevap veren komedyen, “Teklif gelmiyor” dedi.

“EBRU ŞALLI SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM”

Bu yaz Ebru Şallı ile ilgili çıkan aşk haberlerini kendisinin de gazetelerden takip ettiğini açıklayan Yılmaz, “Çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllardır da sizin sayenizde hep büyük aşklar yaşanıyor bitiyor. Özel hayatımızla ilgili yorumları sizlere bırakıyoruz” diyerek aşk haberlerini yalanladı. Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile ayrı ayrı geldiği galada daha sonra bir araya gelerek ayaküstü sohbet etti. Ünlü komedyenin topuklu ayakkabıları gözlerden kaçmadı.

Brad Pitt Sessizliğini Bozdu
Eski eşten ilk yorum

  • Hit: 86