breaking news

EXPO 2016 Antalya konserler serisi

2 Eylül 2016 | Highlife Magazin
EXPO 2016 Antalya konserler serisi
KONSER
0

EXPO 2016 Antalya’nın yerli konser serisinde Türk Sanat Müziği sanatçısı Safiye Soyman, eşi Faik Öztürk ve şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.
EXPO 2016 Antalya konserler serisinde Türk Sanat Müziği ve türkü rüzgarı esti. Gecenin sunuculuğunu üstlenen komedyen Sefa Doğanay, esprileri ile amfiyi dolduranları kahkahaya boğdu. ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmasında birinci olan ve en çok da sanatçı Yıldız Tilbe taklidiyle özdeşleşen Doğanay, bol bol alkış aldı. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği gecede sahneye çıkan Türk Sanat Müziği sanatçısı Safiye Soyman ile Faik Öztürk, EXPO 2016 ziyaretçilerine keyifli bir konser verdi. Soyman ile Öztürk’ün tatlı atışmaları konsere ayrı bir renk kattı.

‘Türkiyem’i coşkuyla söyletti
‘Türkiyem’ şarkısıyla hafızalarda yer eden söz yazarı, şair ve şarkıcı Mustafa Yıldızdoğan da büyük amfiyi dolduran izleyicileri türküleri ile mest etti. Türkiye için 15 Temmuz’un bir milat olduğunu söyleyen Yıldızdoğan, “Biz 30 yıldır bir Yörük kardeşiniz olarak ‘Ölürüm Türkiyem’ diyoruz” dedi. Ellerinde Türk bayrakları ile şarkılara eşlik eden onlarca Antalyalı ‘Ölürüm Türkiyem’i hep bir ağızdan söyledi.
Sanatçılara EXPO 2016’nın sembol çiçeği şakayık takdim edildi.

 

Zakkum, İzmirli hayranlarıyla buluşuyor
Gülşen, Karnı Burnunda Sahneye Çıktı

  • Hit: 136