breaking news

FERHAT GÖÇER’DEN YENİ İMAJ YENİ ALBÜM

19 Eylül 2016 | Highlife Magazin
FERHAT GÖÇER’DEN YENİ İMAJ YENİ ALBÜM
KONSER
0

Kıbrıs’ın en eşsiz koyunda şehrin merkezinde kendinizi şehir dışında hissedebileceğiniz Skull King Oscar Hotel, Kurban Bayramı’nın son gününde romantik şarkıların eşsiz yorumcusu Ferhat Göçer konserine ev sahipliği yaptı. Sevenlerine yeni albüm müjdesi veren Göçer, gece boyunca Kıbrıslı sevenleri tarafından alkış

yağmuruna tutuldu.

Girne’de şehrin merkezinde kurulmuş muhteşem deniz manzaralı tatil köyü Skull King Oscar Hotel, Kurban Bayramı’nın son gününde aşk şarkılarından oluşan özel repertuarıyla gönüllere taht kuran Ferhat Göçer’i ağırladı. Romantik şarkılarla geceye başlayan Göçer, daha sonra hareketli şarkılar söyleyerek Kıbrıslı sevenlerine unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen sanatçı, bayram mesajı vermeyi ihmal etmedi. “ Bayramın ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyorum. Özellikle içinde olduğumuz acıları bir daha yaşamamasını, bayramlar vesilesiyle güzel günlerin gelmesini ümit ediyorum.” dedi.

40’dan Sonra Yeni İmaj

Ferhat Göçer’le sohbet eden gazeteciler sanatçının yeni saç modelini fark edince espriler havada uçuştu. Yeni saç modelini gazetecilerden saklamak isteyen sanatçı, alışılmışın dışında bir Ferhat Göçer stili ile ilgili şöyle konuştu; “ Saçlarımı uzatarak arkadan toplamaya çalışıyorum. Şu an daha minicik olduğu için gösteremiyorum, birazcık büyüdükten sonra göstereceğim. Saçlarımı artık toparlamakta zorlandığım için kuaförüm böyle bir stil geliştirdi. Başlarda Ömür “Bu ne !” filan yaptı ama sonra alıştı. Uzun zamandır bir değişiklik düşüncem vardı bir denemek istedim.” dedi.

Yeni albüm müjdesi

Göçer, gazetecilerle sohbeti sırasında yeni albüm müjdesi vererek, sözlerine şöyle devam etti; “Kasım’da birbirinden güzel şarkılarla yeni albüm geliyor. Albümü emanet ettiğim isimlerde Ozan Doğulu, Febyo Taşel var. Yeni albümde bildiğiniz Ferhat Göçer tarzı aşk şarkılarıyla devam edeceğiz.” dedi.

İbrahim Tatlıses’i aramaya cesaretim yok

Gazetecilerin, “Geçtiğimiz günlerde Bodrum sahnesi sırasında İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan’la olan diyaloglarınız epey konuşuldu, o an ne demek istediniz? Sorusu üzerine Ferhat Göçer şöyle konuştu; ” O an kızın babasına ne kadar benzediğini ifade etmek istedim. Ama sahnede öyle bir durum oldu ki, Dilan babana ne kadar çok beziyorsun dedim sonra bir kız çocuğunu erkek babasına benzetmek biraz tuhaf mı diye düşündüm. Bu yüzden olayı sempatize etmeye çalışarak, tabi ki sen daha güzelsin filan dedim ama konuştukça da battım. İbrahim Abi bana kızgın mı bilmiyorum. Bayram vesilesiyle aslında arayıp bir bayramını kutlamam lazımdı ama cesaret edemedim açıkçası. Olayın sakinleşmesini bekliyorum. İbrahim Abi’nin kızacağını sanmıyorum ama benim aramam lazımdı. “dedi.

Hakan Altun Ve Hüsnü Şenlendirici Kıbrıs’ta müzik şöleni yaşattı
“MURAT SİZE ÖLÜR”

  • Hit: 233