breaking news

HARBİYE’DE KUZEY RÜZGARI ESTİ!

1 Eylül 2016 | Highlife Magazin
HARBİYE’DE KUZEY RÜZGARI ESTİ!
KONSER
0

Organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosundaki son konserinde, sahnesinde, Karadeniz müziğinin en sevilen isimlerinden Volkan Konak’ı ağırladı. Konak, kendine has yorumu, seslendirdiği şiirler ile sevenlerine yine duygu fırtınası yaşattı.

Kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Volkan Konak, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Çeşme ve Bodrum’un ardından geçtiğimiz Çarşamba akşamı, Harbiye’de sevenleriyle buluştu.

Konak,yoğun ilgi gören ve biletleri günler öncesinden tükenen konserinde, eski ve yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan türkülere de yer verdiği geniş repertuarı ile sevenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Sevilen sanatçı, ayrıca, sahnesinin en önemli parçası olan , kendisine has yorumuyla seslendirdiği şiirler ile de duygu fırtınası estirdi.

Konak, muhteşem konserinde, en sevilen şarkılarından “Aleni Aleni” nin söz yazarı ve bestecisi Altan Çetin’i sahnesinde ağırladı. Dillerden düşmeyen şarkıyı önce Çetin, ardından da Konak seslendirdi. İki kez seslendiren şarkıya, Harbiye’yi hınca hınç dolduran müziksseverler hep birlikte eşlik etti.

Gülşen, Karnı Burnunda Sahneye Çıktı
Bengü ve Berkay EXPO 2016’yı coşturdu

  • Hit: 66